bugün

göbekten ibaret olan adam. yarışmacılara çok sert davranıyor. sert olunması gerekir, ama bu adam fazla abartıyor.
masterchef'i izleten tek adam.
çıkar bu adamı reytingi yarıya düşmezse gel yüzüme tükür.
master cheften ayrıldığına dair duyum aldım. eğer doğruysa isabetli bir karar olmuş. zira ordaki insanları eleştire bilir ama aşağalayamaz. umarım o embesil zekası bunu algılamıştır.
masterchef türkiye'de yaptığı agresif hareketlerle türk halkının nefretini kazanmıştır.
insanlıktan nasibini almamıştır. insanlık dağıtılırken göbeğinin derdine düşmüş olması olasıdır.
ilk bölümlerin birinde giydiği o pembe eşofmanla beni mest eden kişi.
o ne tatlı eşofmandır öyle aman da aman
Tanımıyorum kendisini ama adı hafif boktanmis gibi geldi. hafifide kibarLigimdan söylüyorum. bildigin boktan iste.
karşısındakini insan yerine bile koymayan, koyamayan egosuyla her cümlesine ''anlatabildim mi?'' eklemiyor mu, deli oluyorum.
kafasında beyin, ellerinde hüner olmadığını kendisi de bildiği için huysuz ve çekilmez olan bir insan. gene son programında yemek yapanın elinden sertlikle kaşığı çekip almış falan. problemli birisi.
ben olsam o adamı o hareketi yaptıktan sonra iterdim falan. sonra da yemeği tutuyo lavaboya döküyo falan. sinir bir adam.

tv´lerdeki en gereksiz tiplemelerden.
(bkz: zevk için dövülesi insanlar)
ağzına ağzına vururum ben bunun.
sen dün tuğsan'ın yemeğini alıp lavaboya boşalttın ya işte ben sana o an ne küfürler ettim bir bilsen, ah bir bilsen.
tanım: bildiğimiz ruh hastası bir insanoğlu.
Yemekleri fırlatıp atan,eleştiri ile hakareti karıştıran,zannımca zamanında çok ezilmiş ya da aslında fazlaca iyi olamadığını içten içe bilen,üzerine Beyaz Show'da oturma şekli ile edeb sınırını da aşan,muhtemelen asosyal bir kişiliktir.
hakareti adamlık sayan, saygısız ve ne idüğü belirsiz adam.
yarışmacıları aşağılamaktadır, sinir bozucu davranışları vardır. Doğrudur.

Siz hiç bir şefin yanında çalışanlara nasıl davrandığını gördünüz mü? Ukalalık yapmak değil niyetim sadece yanındaki çalışanın kavurmuş olduğu soğanı biraz fazla ateşte kaldığı için tenceresiyle beraber yere fırlatan bir şefe tanık oldum.

itici ve saygısızca davranıyor olabilir. Daha kötüleri için hazırlıyor olabilir mi?
reyting böcüğüdür.
kendini birşey zanneden artistin önde gidenidir.
masterchef türkiye'nin başka insanları ve y-emekleri aşağılamak konusunda masterini verdiği görülen dombili taocu tipli aşçısı.
yemek sevgi işidir bu adam kendisini binbaşı filan sanıyor.
savaşta mıyız lan?
Programının yayınlandığı her an küfür yiyen kişiliksiz.
Bağırınca adam mı oluyorsun arkadaşım bağırmak karın doyurmuyor kalk yemek yap.
rüyama girmeyi başaran şef. kendileri rüyama girip en yakın arkadaşımı zorla apartman bodrumuna götürüp eşcinsel ilişkiye girmiştir. uyandığımda gülmeme sebep olduğu için kendilerine teşekkür ediyorum. bu entryi okuduğunda elindeki kepçeyle ''bunu mutelif bi yerlerine sokarım'' dediğini duyar gibiyim.
her gün sövmekten ağzımın yamulmasına sebebiyet veren.
biri keşke vursa tavayı ağzına ağzına.
öykü serter'e fırlattığı kaşıktan saçılan yemek gibi saçılsa beyni etrafa.
biraz şımarık, biraz arsız ama mükemmel bir master şef jürisi olan yarı italyan yarı türk insan. yaptıkları yok sayılamaz ama ona karşı farklı bir sempati duyuyorum. çekmiş çektiriyor. haklı da. çoğu yarışmacıların küçük dağları ben yarattım edası da çekilecek gibi değil hani! fakat emre isimli yarışmacının elendiği sırada ''yemeğin iğrençti'' demesi sahiden onur kırıcıydı.

hamiş: batuhan şef seni seviyoruz (:
az önce kırık arkadaşın yemeğine iltifat ettikten sonra "size ilk defa bir şey beğendirebildiğim için mutluyum" lafını yiyince bir köpürdü, bir taştı kendisi. kırığı gözüne kestirmiştir bu saatten sonra.
ulan yemek değil sanki uzay mekiği yapıyor. ne bu havalar len azıcık adam ol.
kendisini sevmiyorum ama hakkını teslim ediyorum, adam iyi aşçı. izledim işini. güzel iş.