bugün

sözlükler deryasında görülebilen ilginçliktir. sayfalarca entry girilir bunlara.

nutella, eti browni intense başı çeker. içecek olarak da uludağ limonata sayılabilir.

git peripella ye, annenin yaptığı keki ye. yanında da çay falan iç ne bileyim.
basit bir yiyeceğe aşırı anlam yüklemek aynı zamanda 1789 devrimine sebep olmuştur. sadece aşırı anlam yükleme işi biraz göreceli olmuştur. halk bulamadığı ekmeği kutsallaştırırken kraliçe sofrasından eksik etmediği pastayı metalaştırmıştır. kavgayı giyotinin keskin tarafı belirlemiştir.
bilmem kim ustanın (?) menemen'i nefismiş diye kilometrelerce yol tepen dongozların dünyasında normaldir efendim...
menemen lan bu ...
(bkz: makarna)
aslında pek basit birşey de değildir burgusu var düzü var kelebeği var. küçümsemeyin lan öğrenciyiz!
abazan bünyeler için cinsel obje olarak görülebilecek meyve ve sebzeler çok anlam yüklü olabilir.
(bkz: erkekler için şeftali)
(bkz: bayanlar için salatalık)
kinder suprise evet benim için çok anlamlı.
(bkz: öğrenci evi)
taze bir ekmeğin yerini asla tutamayacak bir yüklemedir. kıymetini bilmek lazım.
sadece evinize alıp yemediğiniz/bayatlamış ekmekleri nasıl kullanıyorsunuz bu anlamda bir anlam yüklerseniz israf anlamını ve boyutunu yakalarsınız işin.
o sebeple elinizden geldiğince bayatlamış ekmekleri de kullanınız.
bazı dönemlerde, tatlı. o anlamı bir yaşayan anlar.
milka antepfıstıklı çikolata bir çikolataya fazlaca anlam yüklerim doğru. ama bir sorun neden yüklerim? önemli olan çikolatanın tadı değil, tadının kimi hatırlattığıdır bobikler.
şu aşağıdaki linkte yapılandır efenim. kesersin bir dilim yerim, nedir ki bu? *
http://www.2kr2.com/karpuz-oyma-sanati.html
özellikle nutella'da kendini gösterir.
Kendi dünyasında delice mutlu olduğu ufak bir ayrıntıdır .
(bkz: biscolata)
ben değilim ona anlam yükleyen ama etrafta çok var gördüm duydum.