Türkiyenin en başarılı Youtuberlarından biridir. Araştırma azmi ve buna bağlı olarak bilgi birikimi oldukça fazladır. Tüm bunlarla beraber hitabeti kuvvetlidir. Konuşmalarında ki akış oldukça başarılıdır gerçekten. Bir sürü kıytırık, basit "içerikler" üreten ünlü kanalların arasında gerçekten içi dolu videolarıyla youtube a renk ve anlam katmakta. Eğer okuyorsa saygılar, sevgiler Barış Abi.
Mübarek yüzlü bir abimiz. Teknoloji ve bilim hakkında çok acayip konulara değiniyor.

Reklam alınır, tutar bu adam.
son videosu gerçekten çok hoşuma gitti. konuyu işleyişi, görsellerle destekleyişi ve çoğu zaman orijinal konular bulması çok iyi.

türkiye'nin en iyi youtuber'ı kuşkusuz. Ne şebeklik yapıyor, ne belden aşağı iğrenç espri yapmaya çalışıyor ne de ticâri kaygı güdüyor.

son yolladığı güzel video https://youtu.be/c5rqQDeEWhM
görsel
Eşininin 15 temmuz 2016 da paylaşımı devletşah. Kendide 13 temmuzda abd ye kaçtı ailesini alıp. Yıllardır izini sürerim ağır fetöcudur. Tüm fetö okullarında ve kuruluşlarında yıllarca ders ve konferans verdi azılı fetöcuların yanından ayrılmaz fotoları da var. Ben takip etmem edenide uyarırım hele ki bu son 15 temmuzda paylaşımı şaka gibidir. Bildiğin fetöculara mesajdır. inanmayan izler bakar.
bu herifi izleyenlerin çoğu "ben kaliteli içerik izliyorum" diye etrafa caka satmak için izleyen boş tipler * ve kendini entel zanneden orospulardır.
youtube'deki en kaliteli kanal. hortlatayım bari de araştırın, izleyin, takip edin.
Kesinlikle farklı bir tarzı olan, bilgilendirici içerikleri ve kendine bağlayan üslubuyla takip edilesi bir youtube kanalı. Oyun kanalları, gereksiz vlogçular ve çoluk çocuktan geçilmeyen youtube türkiye çöplüğünde parlayan bir yıldız gibi.
bugün kendisiyle ilgili şüpheye düştüm, artık tehlikeli bulduğum bir youtuber. inşallah türkler uyanır da teker teker takibi bırakır.
kişisel gelişim uzmanı mı bilmiyorum ya da başka bir mesleği mi var hiç bir fikrim yok. lakin, youtube takip ettiğim en güzel kanalların başında yer alıyor. sanat, tasarım ve teknoloji ile alakalı biraz da felsefi içerikli güzel videolar hazırlıyor kendisi. sanırım iyi bir aile babası olmayı başarmış bir insan. adamın sesinin çok iyi bir tınısı var, kitap okusa her gün dinlerim o derece. mesela geçenlerde "zinciri kırma" diye hazırladığı videoyu hayatıma uyarlamaya çalışıyorum. ayrıca japonya gezileri de oldukça güzel. diğer bir güzel bulduğum videosu ise "pi günü". buradan bakabilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=VVjd9FtvtZU
Kanalı güzel fakat abartılıyor. Kusura bakmayın. Birde bunu izlediği için kendini büyük adam zanneden bu adamı izlemeyenlere cahil, gidin enes batur izle diyen bir kitlesi var.

Bu adamı da enes batur u da izlemiyorum. ikiside sikimde değil ve kimse bu adamı izledi diye kültürlü olmadı.
görsel
Fetocu ekrem dumanlının yanından ekrem dumanlı ülkeyi terk edinceye kadar ayrılmadı.
görsel
Zaman gazetesi kapanana kadar her türlü organizasyonunda en bastaydı.
sözlükte gururla reklamını yaptığım insan.

(bkz: 40sabaherkenkalk)
çoğu kişiye itici gelen fakat sebebini açıklayamayanlar için bir amme hizmeti olarak durumu aydınlatayım.

barış özcan güya sanat tasarım ve teknoloji alanında içerikler üretiyor, fakat biraz daha dikkat ederseniz bunun 2000lerin popüler kişisel gelişim konsepti olduğunu göreceksiniz. adam kişisel gelişim kitaplarının youtube şubesi gibi gıcık olanlarda tamamen bu sebepten gıcık oluyor buna eminim. bende bu kişisel gelişim konseptinden gıcık kapan biri olarak barışın içeriklerine uyuz oluyorum. kişisel gelişim, anlık motivasyon ve özgüven gazı gençlerin ve kendini yetersiz hisseden insanların ihtiyaç duyduğu kapitalizmin mutluluk ve özgüveni pazarlama konseptidir. işlevsiz bilgi yığınlarını tüketerek yalancı bir aydınlanmayla tatmin olan güruhlar sayesinde bu konseptte yapılan seminerler, kitaplar, filmler vs çok sattı bundan sonrada satacaktır. aslında itici gelen şey barış özcan değil kişisel gelişim konseptidir.
görsel
Eşinin ( devletşah ) 16 temmuz da paylaşımı hala duruyor.