bugün

görsel

Kafamız bir süre rahat.

Bir çaylak. Umarım süresi uzundur.
(bkz: hızlı koşan atın boku seyrek düşer)

silik yediğin günleri de görürüz umarım.

ırkçı, olmasa da olur yazarı.

pardon çaylak-mış. *
demedi demeyin yakında şut yer .
Benim ve bütün türk kardeşlerimin tarihine çamur atmanın bedelini ödüyor.

Umarım aklı başına gelir.

(#29314384)
haksız yere edilmiş ise kendisini çaylak eden moderasyonu burdan kınamak istiyorum.
haklı yere olmuş ise tez zamanda dönsün diyorum *

geçmiş olsun sayın yazar.
olm sallayıp prim vermeyin işte bu ve muadillerine. yazar yazar baktı sallayan yok, birkaç günde saçma başlıklar açar sonra gider. laf dinleyin..
Müzik tarzimi seven bir yazar abimiz.
Haklıyız, kazanacağız. Yoldaşıma bin selam.
Kendini bilmez abileri ne derse onu yapan yazar (bkz: hadi yazar diyelim) türk tarihine çamur atmayı kendine bir bürzül bellemiş sallıyor.

Birde devşirme diye laf atıyor gelsin genetik haritamı göstereyim veya sen bana gösteren ne kadar safkan sın.

Çaylak olduğun aralar aklın başına gelmiştir umarım.
(#29964377) kan olarak türk dür kardeşim senin damarlarında bile şarıl şarıl akabilir

Hadi gel anlımı karısla tartışalım yerse tabi.
görsel
Al bu da genetik yakınlık al bir yerine girsin

ister git şikayet et ister çaylak olayım ister silik umurumda ise orospu çocuğuyum.
Türklük batıyor buna heralde. Neyse.
.......................................................... bileğine kuvvet.
Şimdi ben çözemedim bu arkadaşı tutturmus bir devşirme lafı gidiyor neymiş Türkiye de türk yok

Hayır sorunun türkler mi sana ne yaptı bu adamlar belli ki kuyruk acın büyük hehehe*
Hayır şimdi kendi bana devşirme diye laf atmıştı zamanında sanıyor ki anadolu türküyüm değilim altın orda devleti nin torunlarındanım

Türkiye de türk yok demek ile iş bitmiyor o zaman adam gibi kanıtlarsın eğer kanıtlayamazsan sana"kaybol git" demek zorundayım zaten yazmışlar da genetik yakınlık olarak
görsel

Biri demiş zaten bir yerine...*
Türk ismini duyması bile tüylerini diken diken ediyor bu yazarın. O haldee al bakalım;

görsel
Bence aramızda dolaşan bir sscb ajanı.

Şaka şaka. sevilen, sayılan, bendeniz tarafından hürmet ile karşılanan bir yazardır, abidir.
görsel

hayırlı cumalar yazarı *
http://m.youtube.com/watch?v=-GevPVMdf1c

Kimliğini deşifre ettiğim için üzgünüm ama videodaki arkadaş ile aynı şeyi savunuyor.
avrupa ülkelerinde olsa asılacakken türkiye'de terörizmi rahat rahat savunabilen yazar. Akp'nin gevşekliği bunun gibilerin kazancı oldu hep. Sorsan bunlar solculardır bunları sevmeyen faşisttir ama tabi. Yersen.
kobane'dekiler nasıl insansa, türkmen dağındakiler de insan! bu ancak bir orospu çocuğu beyanıdır.

hani nerde kaldı barış, kardeşlik, insanlık.. siz var ya siz ciğeri beş para etmez insanlarsınız. hatta insan demek bile size fazla!

sizinkiler öldürüldüğünde kurun barikatları, türkmen öldürüldüğünde sikin anasını. yok ya!

tanım: döl ısrafı yazar.. tez elden silik yemesi dileğiyle.
not olarak nick'ine bi atıf da bulunacağım:
ne oldu sizin barikatlara? diyarbakırda, şırnakta? bum mu oldu, güm mü oldu, ne oldu oğlum?

güvendiğiniz dağlar dahi bizimdir, bilesin.

tanım: sözde yazar.
Biraz evvel mesaj atmak için profiline girdiğimde, çaylak olduğunu gördüğüm, abi dediğim birkaç değerli yazardan biri. Erken döner umarım.

Acaba kaç gün çaylak kalacak bir bilgisi olan varsa, üzerime bilgi atsın.
Kürtçü yazar.

Şimdi buna göre Irkçılık çok kötü hele polis asker filan çok tehlikeli yapılar. Ama Anarşizm çoğoş ele bele deel.
görsel

Alın bakın bir türk düşmanı kürt nasıl şerefsiz oluyor. Canlı kanıtıdır. Türklere çamur atmakla bir sikime yaradığını sanan birisidir. Size daha dönce söylemiştim şahidi olduğum bir olayın. Bir kürtün kendini facede türk izmirli diye kaleme verip azerbaycan türkleri ile türkiye türklerinin arasını bozmak siz türk değilsiniz demesi hakaret etmesi olayını.

Not. Uygurlar türk oğlu türktür, üzbeklerle dilleri aynı gibidir ve üzbeklere benzerler seçemessiniz hangisi üzbek hangisi uygur. Türkmenle oğuzun farklı olduöunu sanması da bu şerefsizin cehaletinin kanitlarındandır.
Bu vatandaşa inat dedelerim hunlardan birini bırakalım

görsel
Buyur keke tanrının kırbacı Attila*