bugün

Bunu burada barındıranın kim olduğunu söyleyeyim de çok uğraşma;

Sözlükteki tek moderatör uludagsozluk02.
Sözlüğü tek moderatörle idare ettireceğine inanmış dangalak zall.
Adam fikirleri, terör sempatisi hakkında entry girerken; karşısındaki terörist bok çukuru adamın yaşı, mesleği, okuduğu üniversite hakkında entry giriyor. Kapasite ve seviyeyi buradan anlayın.
Kesinlikle tartışmaya değmeyecek, tartışma adabını ve yazım kurallarını bilmeyen bir göt biti.
pkk lı ise tutuklatın olm boş muhabbet yapıyorsunuz. ırkçılık hastalıktır.
yeni hesabı baris hemen simdi olan yazar. kuyucu murat paşa hayranıdır.
kadir mısıroğlunun sol versiyonu.
Silik yemiş tarih üstadı(!)

Hala rüyasında kuyucu murat paşa, hunlar türk değil, Hırvat devşirme,ohhh boynuma dola Lenin diyip Kürt tarağı yalamaya devam ediyormuş.
az önce bandista'nın haydi barikata şarkısını dinlerken aklıma gelen yazar. ara sıra görünce de gidip haydi barikata dinliyorum.

denk geldiğim entrylerinde görüşlerine genel itibariyle katıldığım yazardır ayrıca.
he la şimdi anladım. anti akabeli olduğu için pkk lı diyorlar.
hırsız seviciler siziii.

hacıt pek tavsiye etmem buraya geri dönmeni de
dönersen de haberimiz olsun.
Hiç üzülmedim.

hak ettiği yerdedir.
Silik yemiş türk düşmanı.
on birinci nesil pkklı kürtçü yazardı. gitsin pkk seviciliğini başka yerde yapsın hahahay.
neden silindi yaw, hiç de terörist falan değildi. yazık olmuş.
(#35221213) vatan hainliğinden hiçbir şey kaybetmemiş yazar. Tebrik ediyoruz.

Yazdığı şeylere bak te Allah'ım.
çok afedersiniz mekap'lı.
kürt ile irani farkını bilmeyen yazar şimdi sırf irani diye baktrianlar da kürt demeyesin

ben diyorum uygur,taklamakan çölü o diyor helenizm,peri bacaları çektir git bir türkçe öğren lan başlatma yunan'a perslere şimdi

Ben sana uygur derken sen konuyu kayı boyuna nasıl getirdin

işte konuyu değiştiriyor sonra mat ettim sanıyor yazık lan*
Hala içeri girmemiş. ilginç.

Where is the T.C ?
Bilgi ve birikim sahibi, oldukça donanımlı ve çoğu konuda pek çok sözlük yazarının eline verebilecek kapasitede olan yazar.

Takipçisiyiz efem.
hakaret etmeden duramayan ezik pkklı. o eşek lafini da ziyadesiyle iade ederim. skime kurarsıniz o vatani barikatlarinizin arkasina.
Çok değerli bir kürtolog. Kendisini ve 5000 milyar milyon yıllık kürt tarihini severek taki ediyoruz.
Türk düşmanı yazar.
Uygurlar türk değil diyerek gülmeme sebebiyet vermiş herkesi kendi gibi eşcinsel sanan şahıs

Ulan allah da seni güldürsün 70 lik komünist teyzem benim*
Uygurlar kürt bu arada kesin bilgi yayalım.evet.
(bkz: kim jong un un gres yağına bakma neşesi)

şu başlıktaki şu (bkz: #35029334) entrysine verdiğim cevabı ispikliyerek sildiren şahıs. ben de biliyorum senin bu hakaret dolu ve refere eden entry'ni fişfiklemeyi ama yapmıyorum. ağlayacaksanız oynamayalım. evet.
görsel
herkesi kendi gibi eşcinsel sanan yazar.
Ulan bir işin bokunu da çıkarmayın amk

Komagene krallığı Helen krallığıdır bunlara kürt demek moğol imparatorluğuna türk demek gibidir.
Çoluk çocukla uğraşmak zorunda kalan yazar.