bugün

bir haftadır gördüğümüz durum. yok uzay takımı, jüpiter götümüzü yesin filan. on kişi oynayan takım aşırtma gol atıyor lan aşırtma. mahallede olsa beşlik sayılır.
bu sene fena patladılar diye biliriz, iki kupayı alacakken babayı almak bu olsa gerek.
(bkz: hala madrid)
önünde klavye, üzerinde beyaz fanila, masaya sarkıtılmış bir göbek üçlemesine sahip olan insanın kaba etinin üstüne oturduğu yerden yaptığı yorum. komik.
(bkz: çakma katalanlar şokta)
futbolda çözülemeyecek taktik yoktur dedirten olay. sen hep aynı oynarsan seni öğrenirler, taktiğini çözerler, böyle morarırsın. o kadar ceza sahası etrafında top çevirip şov yapacağınıza, doldur boşalt yapsanız daha çok pozisyon olurdu, b..k var gibi top çevirip duruyorlar, gidin şimdi sabaha kadar oynayın topunuzu..

içimin yağları eridi barça elenince.. asil ingilizler köylü ispanyolları yendiler helal olsun.

not: soma linyitsporluyum.
barcelona ya özel bir sempatim filan yoktur, öyle mıy mıy pas yapılmasından da hoşlanmıyorum lakin kaybettiği maçlarda bile resmen tek kale oynayan takım sönüyor demek için gerizekalı olmak lazım.

daha bir hafta önce kendi sahasında oynarken bala göre gol atan chelsea ikinci maçta da ilk maçta olduğu gibi çanakkale geçilmezcilikle tur atlıyor; ondan farkı olmayan real madrid bi halt etmeden bir maç kazanıyor ve barcelona sönüyor. bence bu kafadaki adamlara barcelona maçlarını yasaklayacaksın, izlesinler orta saha mücadelesi şeklinde geçen maçları kudursunlar.
dönemsel olduğunu düşünüyorum. biraz şansa ihtiyaçları var sadece.
yalnız sanki 40 yıllık ispanyol, hatta katalanmış gibi barca şöyle barca böyle diyen heriflerin göt olmasını istediğim için çok mutlu oldum bu akşam.

yalnız barcelonayı tartışmak komik olur.

he bir de
(bkz: hala madrid)
on kisilik oynayan takim asirtma gol atti diye diger takimi ezmeye calisan cahillerin soylemi. yazik! adamlar her maci tek kale oynuyo fakat son 2 macta olmadi diye biseyler barcelona bitmis demek tamamen cahillik!!!
kaçınılmaz gerçektir.