bugün

efsaneleşmesinin nedeni kesinlikle salt güzellik değildir. çirkin midir? Hayır şeytan tüyüne sahiptir. banu güven; sempatiktir, akıllıdır, çekicidir, etkileyicidir, tutarlıdır, saçları ipek gibidir, ilkeleri vardır, prensestir *, gözleri alır götürür, kıyafet seçimi mükemmeldir ve en önemlisi arızadır.
az önce tvde zap yaparken sıra ntv'ye geldiğinde uefa kupasını kazandığımız günkü gibi neşe ve sevinç dolmamı sağlayan hatun. tatili de bi bitmek bilmedi orası ayrı bi mevzu. ayrıca orhan pamuk'la yürüdüğü sahnede yüzüne çarpan dal da akıllı olsun akıllıııı.
güzel hatun görmemiş kimselerin abarta abarta bitiremediği insan. hayır sokaklarda milyon tane var kendisi gibi, minyon hatun. tamam suratı fena değil ama boy yok fizik yok. vantuz gibi yapışmaya gerek de yok.
biz sevenlerini güzelliğiyle değil, aşırı cekiciliğiyle kendine aşık eden hatun.
(bkz: bana güven)**
yeni yayın döneminde artık akşam haberleri'ni hazırlayıp sunacak olan spiker.
iel mezunu olan kişi .
"bir kar tanesi kadar güzel insan" tanımlamasını gönül rahatlığıyla yapabileceğim birkaç ünlüden biri. aşığım huleyyyyynnnn!!!
tanınmış uluslararası sanatçı kişisi ya da gruplarıyla söyleşi yaparken sebepsiz komplekslere giren haberci. tebessüm etmenin, kafa sallamanın, araya girmenin de bir adabı var kuzum.
güzel olmayan, çekici olmayan, çoğu zaman arka arkaya iki doğru cümle kuramayan ntv spikeri. kelimelerin çoğunu da yanlış telaffuz ediyor ve vurguları kafasına göre yapıyor.

bir banu güven efsanesi yarattı ekşi sözlük, hala o mirası yemekte. ntv ana haber sunuculuğu çok uzun sürmeyecektir.
artık eskisi kadar popülaritesi olmayacak haber spikeri. zira geceleri haber sunardı, çoğu kişinin bu hatundan haberi bile yoktu, bir büyüsü, özel bir yeri vardı ama şimdi ana haberleri izlemek isteyecek herkesin denk geleceği, o büyüsünün kaybolacağı aşikardır. keşke hep gece haberlerine devam etseydi. seni çok sevmiştik lan banu.*
sevenlerince http://tehlikelibolge.blo...sayg-duruu-sebebimiz.html adresi okunması gereken güzellik.
popularitesinin gözünü döndürdüğü haberci, son günlerde verdiği siyasi demeçlerle haddini aşmış kişi, zannımca ntv nin esmer güzeli haber spikeri olarak kalması daha iyi olur.
bana fena halde, şu the ring filminde kuyudan çıkıveren psikopatı andıran güzel spiker. ama bu kadar karizma yapıcam die de karalar giyinmesinin, cilli oynarken yutulmuş çocuk gibi asık suratıyla karşımıza çıkmasının alemi yok ki. gülsün biraz *, renkli renkli ciciler giyinsin. bak burcu esmersoya.
galatasaray universitesinde turkce dersi veren; turkiye nin en hos haber spikeri.
asla anlayamadigim bir guzellige sahip spiker. hakkinda yazilan cizilen, aman da ne guzel bagyan, nasil da hos, biz onun icin oluruz gebeririz yollu seyleri gordukce estetik duygumu sorgulamama neden oluyor. hayir algilarim da kuvvetlidir aslinda, estetik duygum da, ammavelakin asla cozemiyorum baskalarinin ulastigi o boyyukkk sırrını!

edit; yazmayi unutmusum ilave. simdi ben bu entrynin en fazla eksi oy alacak entrylerimden biri oldugunu biliyorum ama yazdim iste. fikrim azinlikta diye, korkacak degilim ya dedim neneme. nenem de, yok valla kizim bir numarasi, sıskanin biri, benzi de soluk dedi...
kendisine;

hi, how are you?; fine thanks and you? demek istediğim insan. hepsini ben demeyeceğim tabii.

aksanını yediğim...
kişide; gelsin benle de röportaj yapsın düşüncesiyle sanat adına bir şeyler yapma isteği uyandıran hatun kişisi.
dergi kapağındaki resmini görünce büyük bir şok yaşadığım spiker.
(bkz: yine de seviyoruz)
Atv den teklif geldi ama atv eski atv değil, bu yüzden reddettim diyerek , iş teklifine ideolojik görüşle yaklaştığını gösteren bir haber spikeridir.
atv'den gelen teklifi reddetmiş insan. değil atv'ye meltem tv'ye bile transfer olsa gönlümüzdeki yeri değişmeyecek olan güzeldir, hoştur, seksidir.
o ne güzel insandır o...

prensiplerine bağlı bir insan.
ismini her duydugumda aklima gelen ingilizce roportajlarindan oturu istemsizce gulumsedigim overrated insan.

kimse aksanli konusmadigi icin elestiril(e)mez ama aksan yapmaya calisip batiriyorsan -kusura bakma seker sey ama- banu guven fetisizmine sahip olmayan realist bunyeler tarafindan elestirilmeye mahkumsun.
birgün gazetesinin kendisiyle yaptığı röportaj aşağıdaki linkten görülebilir:

http://www.birgun.net/sun...mp;month=09&year=2008
rem üyeleriyle yaptığı röportaj yaparken bacaklarını maksimum bir açıyla ayırarak adamların karşısında oturan, kadınların ne kadar alçalabileceğini ispatlayan kişi...