bugün

100 bin ile bir olay olmaz. 250 bin ile gelen vardı otomatlara yönlenrdiler sermayeyi katla diye.

Yurt dışında kasıt batı ise. Doğuda büyük para hala.
Türkiye’de üstünüze mal yoksa ve Eğer bir daha gelme planınız yoksa çok mantıklıdır.
Kaçmana gerek yok dostum. 280 bin lira borcu olup bankaya telefonda canli canli 'sikimi alirsiniz' diyen adam gördüm ben. Üzerine kayitli bir şey yoksa (ki yurt disina kacmak gibi bir fikrin varsa üzerine bir şey yoktur) hiç bir bok yapamazlar. En fazla üç beş kapina gelirler o kadar.
Adamın götünden kan alırlar.
Bütün evraklarimizin tamam olmasına rağmen 20 bin lira Kredi için, göstermedik kefil, bankaya verilen imzalı senetler, esnaf kaydı, maliye kaydı, borcu yok belgelerine rağmen çok uzun bi süreç sonunda bu işin olmayacağını anlayıp vazgecmistik. Zaten bankalara gıcıktım, daha da önünden geçmem.
(bkz: ziraat Bankası)
büyük ihtimal yakında yapacağımdır. yoksa katil olacağım bu ülkede ben.
görsel
üç beş günlük sefa için kendinizi yakmayın değmez. Başınıza iş çıkarmayın. Salaklık etmenin alemi yok. Türkiyede para kazanamayan dışarıda biraz zor kazanır. Çalışmadan gelen emanet para ile iş kurmak öyle kolay olsaydı millet türkiyede kurardı. Hem sonra hakkınızda yakalama kararı çıksa, bulunduğunuz ülkede yakalansanız kitlenir hareket edemezsiniz. Suçluların iadesi var. Dolandırıcılığı bilmem nesi var.

Bankalar bunu sizden önce düşünmüşlerdir, yaş tahtaya basmazlar.
Bu işler o kadar kolay değil yapmayın.
Yemin ederim benim aklıma gelmişti.
Fena fikir değil aslında. Üç beş bankadan para çekip yurt dışına kaçmak ve bir şekilde elinizdeki imkanlar ile yeni bir hayat kurmak.
Buradaki bankalarda beklesin dursun.
Tavsiye edilmez.