bugün

Bunu duyan, bir süre sonra şunu da duyarsa sakın şaşırmasın...

"Artık bana iyi gelmiyorsun.."
(bkz: alışkanlık yapan ilacın artık tesir etmemesi).
bu lafı kime söylediysem götü kalktı...2 günde karakteri değişti...beni cepte gördüğü için midir nedir anlamıyorum. artık hiç kimsenin bu lafı hakkettiğine inanmıyorum.
Majezik için söylediğim cümle. Bir de seks sonrası söylerim o ayrı.
Kendi kendine yetip kendine iyi gelemeyen insan cümleciği. Gerek yok böyle şeylere. Siz önce kendinize iyi gelin. Biz önce kendimize iyi gelelim.
(bkz: at yalanı)
kızın açık açık gel beni düz diyecek hali yok yok ya.. anlayın işte verecek.
vardı lan benim de buna benzer cümlem. ama baya bi absürt olay bu.

dershane zamanlarında bi kız vardı sınıfta. kız gerçekten güzel. ama nasıl derler " buzlar kraliçesi" gibi birşey. yaz günü kızın yanından geçse insan baya bi donar. neyse bir kaç defa bu kızın yanında oturmuş buldum kendimi. ama o derslerde nasılım. hoca leb dese direk çorumu basıyorum. neyse velhasıl kelam bir iki üç dört aynen böyle gidiyor. mevzuyu düşündüğüm de kıza teşekkür babında "çok sağol sayende derslerde kendimi fişşek gibi hissediyorum." dedim. ama bunu söylerken bu lafın yanlış anlaşılmalara sebebiyet vereceğini, bizim puştların da orda olduklarını unutmuşum. bu yavşaklar başlamazlar mı oooooo lar felan. dedim "hay ben böyle işin". neyse kız Allah tan iyi biriydi de, baktı ki bu çocuk toparlayamacak durumu. olaya el attı, durumu toparladı benim için.
Ama sevgili olmayalım.
Sadece orospuların kullandığı söz. Bana iyi geliyosun ama benim 4 tane fuckbuddyim var.
Böyle derseniz hiç gelmez.
(bkz: tylol hot)'a karşı kurduğum cümle.
Yalan bir söz.
Bu cümle neden kurulur? Sen bir köşede dur çünkü lazım olabilirsin. Kendini kullandırtma yiğidim.
içi boş bir söz.

Bir kız vardı, bunu söylediği çocukla ders çalışırdı, sinemaya giderdi, yemek yerdi, alışveriş yapardı.

Bana da her kızdığında şerefsiz, allah belanı versin derdi ama altıma yatardı ;)
Hep yanımda çevremde ol her götüm sıkıştığında imdadıma koş ama vermem.
Bana iyi geliyorsun: seni sömürüp, duygularımı sana kusup biraz rahatlayınca normal halime dönerim.

Seninle konuşmak iyi geldi dese anlarım. O farklı... Orada reçete edilmiyorsun, haricen kullanım var.
Ne gariptir ki bu sözü söyleyen Kişiler sonrasında bir bir hayatından çıkıyor, büyük ironi.
Yallah psikologa psikiyatra.
Bıktık sizi iyileştirip yaralarınızı sarıp kendimizi kanatıp yıpratmaktan.

Kimseye iyi gelmek istemiyorum, herkes kendine yetsin artık. Başkasından medet umup iyi olmayı beklemeyin. Kendinizi kendiniz iyileştirin.
samimi bir söz.

bana çok iyi geliyorsun. beni bırakma.