bugün

Çok klişedir, muhtemelen daha önce birkaç kişiye daha söylenmiştir.
sozluktense harun abidir, dikkat...
sizi kullanıyordur. bir kız vardı böyle, kardeşim gibiydi çok iyiydi aramız, türlü türlü sorununda yanında oldum ama o benim hiçbir sorunumda yanımda olmadı. üniversiteye gittiğimiz ilk günden itibaren beni takmamaya başladı. mesajlara saatler sonra cevap vermeler, çevrimiçi olup beni takmamalar falan. ben üniversiteye geldiğimde ailemden uzak kalmışken, tamamen farklı bir şehre gelmişken kendimi bulamıyorken, o herkesle iyi arkadaşlık kurup ortam yapmak istemişti. sonra ben buna uzun bir yazı yazıp bir daha görüşmedim. ara ara mesaj attı özür diledi benden falan. 1 buçuk yıl sohbetimiz neredeyse hiç olmadı. dün konuştuk, işte beni yüzüstü bırakıp gittin, sen gittikten sonra başıma türlü türlü şey geldi, herkes beni dışladı, insanlar beni hor görmeye başladı üniversitede, ben bunları yaşarken sen yanımda yoktun falan filan dedi. bende dedim ben bunalıma girmişken beni takmayan sensin, kardeş dedik bağrımıza bastık, kalleş çıktın falan dedim. yalnız şunu anladım, allah bana çektirdiklerini gördü herhalde dedim dün gece. hiçbir zaman bir kızla çok iyi arkadaş olmamak gerektiğini anlamıştım.
Sonuç olarak bunu diyen kız büyük ihtimal size ihtiyacı kalmayınca çekip gidecek. ama emin olun ki dönüp dolaşacağı yer yine sizin yanınızdır.
Yakında kötü olacaktır.
Değeri bilinmesi gereken, minnet duyandır.
Samimi ise, ister erkek , ister kadın olsun, ya da her ikisi birden telaffuz ediyorsa bu cümleyi, uzun ve sağlıklı bir ilişkinin temelleri atılıyor demektir.
Birbirine iyi gelmek önemlidir.
şu an evli olduğum kızdır.
siz onu iyi edip istihkakını tamamlayınca, tekrardan onu kötü edenlere gidecektir. tecrübeyle sabittir. iyi etmemeye bakın.
henüz diyen olmadı çünkü benim kendime faydam yok.
dertli, kederli olan kızdır. bu cümleyi duyuyorum günlerdir. sıklıkla... bakalım neler olacak.
iki ihtimal var ya yarası geçince sizi bırakacak ya da ilelebet payidar kalacaksınız.
karşısındakini yarabandı olarak gören kızdır,yarası geçince çıkarıp çöpe atması muhtemeldir.
sevgili iseniz terketme potansiyeli yüksek olan kızdır. önce böyle vurucu bir cümleyle sizi iyice bağlar iki gün sonra da tekmeyi vurabilir yani.
bana iyi yürüyorsun ama dikkatli ol, daha iyisini bulursam göt gibi ortada bırakırım diyen kızdır.
inanmayın sikecek.
bazı kelimeler vardır bunun gibi mesela ;
eğer iyi geliyorsam bunu bana söyleme bunu bana hissettir ki inanayım yoksa hava da kalmaktadır,samimiyetsizdir.
ya da mesela birisine değerlisin deyip bunun tersine hareketler yapmak gibi.
birilerini hayatınızda değerli,farklı yerde görüyorsanız bunu sade kelimelere dökmeyin bunu hissettirin o vakit mutluluğu tadarsınız.
az bize de yollarsınız artık.
o anki durumda kendini iyi hisseden kızdır. okuduğum çözümlemelerin önemli kısmında özet ve net şekilde yazdığı üzere hoşlanma durumu varsa yazmak için bir adım atmak gereken kız değildir.

şöyle bir drama konu kızdır; o kendini iyi hissetmekteyken karşıdaki daha iyi hissedeceği bir zamanın hayali içerisindedir. bundan fesat çıkarım yaparsınız şimdi; kızla adı konulmuş bir ilişki haline girmekten bahsediyorum. ama kız tarafının söylediği iyi söz ortadan kaybolur endişesiyle bu dile getirilmediğinde de aslında tek taraflı bir kullanım söz konusu olur. en güzeli hislerin paylaşılmasıdır, olmayacak bir işin olma ihtimalini yaşamak iyi bir şey değildir.
(bkz: fuckbuddy)
'bana sadece iyi geliyorsun' diyemeyen kızdır.
detaya lüzum yoktur . o kişiye iyi geliyorsun demek ki bu. o da sana iyi gelirse ne hoş olur.
söylendiği an için çok güzel olan ve iltifatı alan kişiyi havalara uçuran cümledir.

ilerleyen zamanlarda ise artık ona iyi gelmiyor olacaksınız.

çünkü orada kurulan bana iyi geliyorsun cümlesinin aslında karşılığı şudur:

ben çok özel biriyim, ben biraz yoruldum yıprandım sen çıktın karşıma, sonra sen beni mutlu ettin ve beraber zaman geçirdik ama ben artık iyileştim ve sen artık bana iyi gelmiyorsun.

hanım efendi iyileştiğinden dolayı artık antibiyotik olan sizi almamaya karar vermiştir.

bu sözü duyduğun zaman arkanı dönüp kaçabilirsin kardeşim...
kıvama gelmiş kızdır. bu cümle duyulduktan sonra fazla belli etmemek suretiyle ilgi azaltılır, defansa çekilip karşı tarafın gelmesi beklenir. kadınların %90 ı bu oltayı yer. sonrasında ilişkide ipler sizin elinizde, hadi hayırlı olsun.
eğer ama ile devam etmiyorsa..
yürü bana, demek istiyordur.
erkek arkadaşı tıp fakültesinde okuyan kızdır.
çok para harcıyorsunuzdur..
Keşke bu cümleyi ilk duyduğumda kaçsaydım çünkü 5 ay sonra kaçmak zorunda kaldım. Çoğu ilgi meraklısı ortam kızının kullandığı cümledir. Bu cümleyle beraber sizi de kullanmaya başlar. ilgi göstermediğin sürece ipler sendedir. Azcık ilgi gösterirsen onun gözünde değer kaybedersin.
Ciftlesmek istiyormus ahshsjsghs..

Kurbaga mi lan bu?