bugün

hayatında tahtadan da olsa çatal-bıçak görmemiş, balığı elle yiyen tiptir.
limonu da elle sıkar bu tip.
(bkz: balık tavuk kelle bunlar yenir elle)
balık ne zaman çatal bıçakla yenmeye başladı acaba sorusu aklına insandır. Yemek yeme zevki olan kişidir. Balık eller yenir bunu bilir.
(bkz: lahmacun balık kelle bunlar yenir elle)
gerçekten görgüsüzdür. balık ayakla yenir bi kerem.
balığı elle yemek görgüsüzlük değiltir. o yüzden öyle biri yoktur.
ayakla yemediğine dua edilesi kişidir.
pizzayı çatal bıçakla yiyenden daha samimidir. içimizden biridir.
(bkz: et balık kelle bunlar yenir elle)
samimidir. milletin efendisidir. kraldır.
başlığı açan kişinin burger kingte patatesi eliyle yemesinden daha az görgüsüz olan tiptir kanımca. lan patates kızartmasını elinizle yiyonuz amk ne görgüsünden bahsediyonuz daha?
"allah belasını versin, çok ayıp etmiş" denilesi kişidir. bu neyin kafasıdır acaba? balığı etle yiyen türk insanı görgüsüzdür de, özünden vazgeçip balığı çatal bıçakla yeme hevesine düşen özenti türk insanı görgülüdür öyle mi? *
evde yiyordur o yüzden kasıntıya ihtiyaç duymuyordur, samimidir.
sonradan gurmelerin başlığıdır. et, balık, kelle bunlar yenir elle.
Balığı elleriyle, parmaklarıyla yediği için kendisini küçümseyen insan kadar görgüsüz, görgü kurallarından bihaber olmayan kişidir. Çok şık bir mekanda olunmadığı sürece balık rahatlıkla elle ve afiyetle yenir. Tabii bu başlık son derece şık bir mekanda balığını elleriyle yiyen bir kimsenin rahatsızlık vermesi sonucu açıldıysa, ayrı konu.
Doğarken çatal bıçak takımı ile aynı anda çıkmış kişi tepkisidir. Pizza elle yenince elite balık elle yenilince görgüsüz . afedersin ama Bir siktir git be kardeşim.Evet bende elimle yiyorum tamam görgüsüzüm, köylüyüm.
en asil duygunun insanıdır.
et balık kelle, bunlar yenir elle.
devamli yaptigim . ozelikle kuru balik sadece elle yenir.
ağzının tadını bilen insandır efendim.çatalla bıçakla yendiğinde lezzeti çıkar mı hiç balığın.ama tabi şık bir restorandaysa yapmasa daha hayırlı olabilir,ama evde yiyorsa on parmağıyla yemeyen bizden değildir.
yani di mi ağzıyla yemesi gerekiyo. aaa ne ayıp, ne ayıp. *
(bkz: tamam lanet olsun dostum hemen gidiyorum burdan)
çatal bıçak kullanarak yemeye çalışarak kibar görünmeye çalışanlardan daha görgülüdür. bizdendir. balık çatal bıçakla mı yenilirmiş?
o işin lezzeti eller de değilmi zaten, balığı ne ile yiyeceksin zaten,
bazen sözlükte böyle başlıklar görüncekndimden şüpheleniyorum, acaba ben mi çok yabaniyim diye, ama yok kardeşim evde ben bunu böyle yiyorum zaten dıaşrı çıktığımda balık olarak genelde hamsi tipi ufak balı ktercih etmediğim için çatalla filan yerim ama evde hamsiyi değil elle yememek kılçığını bile ayıklamadan yerim ben .