bugün

kalbinde kirli kan taşıması.içi pis. bir kere yani.
içi bok kokuyor sanki bazen ( ben fakir olduğum için de olabilir ). Bu yüzden sevmem.
damak tadı yoksunluğuyla ilgisi yoktur. damak tadı herkese özeldir. n'olur, ben de balık sevmem ancak bir yemeği tadınca onun içine ne koyulmuş, nasıl yapılmış bilebilirim ve güzel yemekler yapabilirim. yalnızca balıktan hoşlanmam.
yiyince midem bulanıyor.
ben sektore giriyor ama nasil bir girme yas kucuk sef diyor al baris sana parlaman icin firsat kalamar kasalarca baliklar lagoslar kalkan var temizle baris yika baris karideslerin sindirim organlari kac cm dir bilirim.bir kalamarin icinden kac gumus baligi cikar kac tane yemistir kapasitesi nedir bilirim. o kesif curumus yari sindirilmis deniz urunleri kokusu lanet olasi baliklar en sevmedigim lagostu dip baligi oldugu icin yosun tutar bok gibi kokardi.kes baris yika baris kalamarlari soy baris.haftalarca aylarca balik temizledim ickili buyuk bir mekanin bodrumunda o koku degil cigerime kanima islerdi.eve gelir banyo yapardim 5 kat kese 8 kat kopuk yatardim yok arkadas hala balik deniz urunu kokardi. bir sure sonra dokulariniza bile koku isler deriniz o kokuyu tipki eski donemlerdeki deri tabaklanan yerlerdeki deriler gibi. onlara da pis kokmamasi icin guzel cicek kokulari ile tabaklanir.
sonra parladim tabi baris bey oldum kuduruyorum.
neyse aq bu da boyle bir animdir.
ama yengec bacagi harika bir sey yiyin.
rakı içmiyorsundur, olabilir yani.
Tatlı su balıkları çok sevilir, fakat deniz suyu balıkları çok kötü kokar ve yedikten sonra mide bulandırır yani sevilmez.
O yüzden kafanız çalışmıyor siz tavuk yiyin.
kokusunun iğrenç olması ve tadının da olmaması.
Ayıklarken harcadığım enerji yerken aldığım enerjiden fazla o yüzden gereksiz , hazır ayıklanmış olursa neden olmasın.
çiğ halinin kokusu ve görüntüsünden tiksinmek.
beyin fonksiyonlarinin yeteri kadar gelismemis olmasi. bunlar hep yuksek doz karbonhidrattan.
Kılçık demişler de ucuz balıklarda kılçık çok olur bi
Lagost veya somon yeseniz anlardınız bunu. Maalesef fakire balık bile yok.
karadenizliler para kazanmasın.
tatlı su balıkları tat ve koku olarak kötü geliyor. özellikle de sazan. sanki çamurlu kokuyor.
balığın az pişmesi ve sonucunda tiksindirmesi olabilir.
Tek başına yiyemek. An itibarı ile salon

görsel

görsel

görsel
ya iyi hoş ama bu barbunu sevemedim ben ya düzgün mü pişiremedik, pişirende mi yemedik anlamadım, afiyet olsun.