bugün

yazdığım sözler dışında pek bir faydası yoktur bu burcun. olunmaması gereken bir burçtur. pek bir güzel yanı yok.
adet geçirmiş kızlar gibi somurtkan dengesiz ne istedini bilmeyen şizofreniye en yatkın erkek türü.

edit:kişisel araştırmama göre facebookta en çok saçma bağlantıyı paylaşanlarda bunlardır.
cok duygusal. yay ve koc kadinlariyla.asla yapamaz . koc ve yay kendisini cekemez.yengecle iyi anlasir.
bir köşede kendi kendine takılan ve ses tonunu dahi bilmediğiniz çekingen bir erkek varsa onun balık burcu erkeği olma ihtimali yüksektir.
içinde bulundugum grup. uzatmadan söylemek gerekirse zor sever ama tam sever.
derdini içine atar. erkeksin la sen. içmeye falan da korkar bu. sinsidir aynı zamanda.
Duygusal ancak oldukça zeki bir burç. Kendi yollarını bulabilirlerse çok başarılı oluyorlar. Eğer bulamazlarsa intihar eğilimi bile olabilir.
becerilerini gösterebilmek için daima başkası tarafından desteğe, poh pohlanmaya ihtiyaç duyan erkektir.
biz neymişiz dedirten başlığın altında ki yorumlardır. vurun abalıya misali yapmışlar. hayel ile yaşayana bir yaşamayana iki dedirtmiştir. biraz daha zorlasalar zombi muamelesi yapacaklar hele ki hatunlar. sıkıntıya hanginiz geliyor şu zaman da sorarım. hele uzun uzadıya yapılan bi entry okudum içim şişti gerçekten, vur denileni öldürmüşsünüz. balık erkeğine iki yüzlülük yapmadan yanaşın dünya da yaşamadığınız güzellikleri alırsınız bi ömür ve evet ilgi bekleriz ha kavgaya gelince acırsam adam değilim yarar geçerim ortalığı fark etmez. iyi karakter tahlili yaptığımız ve altıncı hissimiz kuvvetli olduğundan olumlu olumsuz ortamı çabuk sezeriz. bu burcun erkeğine tavsiyem romeo luğu bırakın kendinizi fazla kaptırmayın zira ilgiden bunalan hatunlar kopuk uçurtma. bunlara da inanmayın aga ben bu burcun en fazla iki üç özelliğini taşıyorum gerisi hikaye.
terazi burcu kadınlarının yıllardır aradığı aşka sahiplerdir.
pişmanlıktır.
(bkz: justin bieber)
(bkz: recep tayyip erdoğan)
of çok kıskanç ama merhametli.
duygusal ve içine kapananıktır ( kendimden biliyorum . ) .
içindiği bulunduğum gruptur. bu burcun en güzel etkisi hayal kurmaya yarıyor, yüksek seviyede empati yeteneği ve gerçekten sevmeye.
gözyaşı mevzuuna çözüm bulduysa gul gbı adamdır. (bkz: ascaris)
an itibariyle içlerinden bir tanesi bana tüm ön yargılarımı yutturmuştur. demek ki bazı istisnalar olabiliyormuş. öyle ki ondan daha hisli, daha ince düşünen bir erkek daha görmediğinizi fark edersiniz. çok güzel ve özel insanlarmış meğer bunlar. her insanın hayatında bir tane olmalı balık erkeği. zira varlığı bile yetiyor kendilerinin.
balıklar pis ve temiz olarak ikiye ayrılır, pisine denk gelirsen oylum oylum, temizine denk gelirsen sabah kadar beraber ağlarsın. pisi çok pis olur ama.
babamdır kendisi. duygularını hiç belli etmez fakat duygusaldır. hem çok sevecendir hem çok mantıklıdır. meraklıdır, yeni şeyler öğrenmeye bayılır ama biraz sabit fikirlidir. ayrıca tüm genellemeler yanlıştır.
bir bayandan hoşlandığını konuşmalarıyla, gülümsemeleriyle, bakışlarıyla çok rahat bir şekilde belli ederler. ne kadar ilginçtir ki bir türlü hoşlandıkları kıza açılmazlar nerde alakasız bir dişi varsa onunla flört ederler. sanırım bunlar aşk acısı seviyor, mazoşistliği seviyor. doğru insana yöneldikleri vakit, gerçekten mutlu olabilecek insanlardır da seçimlerinize az dikkat edin yahu; korkmayın zordan kolaya kaçmayın.
yanında rakısını eksik etmemesi gereken erkektir.
Nedense hep ' siz balıklar duygusalsınız amk yeeaaaa ' tepkisini alan erkeklerdir.

Not: Balık burcuyum.
yükseleni benimki gibi gergedan ise eğer, dadından yinmez! tipik duygusallıktan ziyade bir adım sonrası meşe ağacıdır.
tam bir mallık abidesidir.
Bambaşkadır.
Hayal kurmayı öğretir size dahada güzeli kurduğu hayallerde yaşamayı.mantıklıdır her konuda yorum yapmaz çabuk yumuşar kin tutmaz ama hatalarını tam anlamıyla kabul etmez hep ama ları vardır. Sadıktır eğer bir balık burcu erkeğiyle evli iseniz değişik süprizlere çok kıskanç bir eşe ve her seferinde sonrasında mutluk duyacağınız güzel bir cinsel hayatınız var demektir.