bugün

Balık burcu kızı kadar ağlamadığını umduğum erkek.
onların ruh ve düşünce dünyaları ağzı burnu kırılasıdır.
kendimden biliyorum; duygusaldır, kafasının içinde kendinden 50 tane vardır sanki, bir o kafadan ses çıkar, bir diğer kafadan. kendi içinde çelişen biridir.
en itici erkek tipi.
Balik burcu kadiniyla uyusmayandir.
gereksiz mıymıy insan.
Burada yazılanları okuyup okuyup duygu seline düştüklerini düşündüğüm erkekler grubu.
(#17643901)fıtı fıtı *
Arkadaşlıkları çok iyidir.
Kafası suyun içerisindeyken güzel sevişen erkektir.
%80 hayal, %20 sudan oluşan erkektir.

benimdir.
bildiğin türk erkeği. hepimiz ne kadar farklı olsak ta aslında aynıyız.
iyi niyetlidir bunlar. fazla muhabbet açamazlar. genelde ortak yönü çok olan insanlarla iyi arkadaş olurlar. fazla sosyal değillerdir ama ortamını bulurlarsa her şekilde sosyalleşirler. sevdikleri kişiye fazlasıyla bağlanırlar. ilk hareketi genelde karşı taraftan beklerler, eğer karşı tarafın hareketini samimi bulurlarsa çok daha güzel bir karşılık verirler. bu açıdan belki de biraz kadın ruhludurlar. üstlerine fazla gitmeyin, iyi niyetlerini suistimal etmeyin.
Her zaman ki düşüncesi ' oll izz vell' olan en baba yürektir.
Balık burcu erkeği,duygusal,romantik,sempatik erkektir.ilkokul sıralarında kızların ilk platonik aşkıdır.
Lise yıllarında romantik ve güzel aşkların erkeğidir.Ancak hayat onun hayal dünyası gibidir.
Bu erkekler evlilik hayatını nasıl yürütecektir veyaiş ortamının rekabetiyle nasıl başa çıkacaktır.
Gençlik yıllarında tercih sebebidir. Ancak evlilik konusunda işi çok zor.
Bir balık kadını olarak, tüm balık burcu olanlara acıyorum.
Bu dünya bizim diş atabileceğimizden daha büyük. Ne etcez bilmiyorum.
Kıskanç, romantik, kolay mutlu olmayan erkektir.
Dışarıda aman ne kadar güçlüyüm, harikayım, aslanım, kaplanım diye dolaşan erkeklerdir.

Ama ben onların içlerini biliyorum.
26 şubat ile (bkz: recep tayyip erdoğan).
tam bir karın ağrısı.
(bkz: sulak erkek)
Ota boka ağlar. Fazlasıyla duygusaldır hiç çekilmez bu tipler.
baş belası. aşık olmadıysanız kaçın, ne kadar hoşlandığınız önemli değil. yok eğer aşık olduysanız allah belanızı vermiş zaten, geçmiş olsun.
Içekapanık oluyo hep bunlar netice de hepsi erkek balık burcu olunca bi ekstresi olmuyo yani.
karşıma çıkıp hayatımı zikerten iki balık burcu erkeğinden sonra duyduğum an arkama bakmadan kaçtığım erkek. dengesiz ve ruhsuz herifler.
akrep burcu kadını için ideal eştir.