bugün

kesinlikle sinir, stres v.b işlerden uzaklaşmak amacıyla hayvancağızları kullanmak isteyen yazar türü. (Kendim dahil)
ama iyidir suyunu temizler, yemini verir para kazanmak, çalışmak, uyumak yerine farklılıklarla hayatına renk katmak isteyen yazardır.
aralarına yeni katıldıgım topluluk. Sorumluluk bilincim gelissin, yükümlülük altına gireyim, bi adam olayım diye balık beslemeye basladım. Umarım kısa süre icinde ölmezler.
Edit: iki taneler, dolunay ve günes. Ayrıca hakkaten cok hosuma gittiler.
bir tane ile katıldığım kitle. adı yaşar.
cok degerli insanlardir.
balik besleyenlerden zarar gelmez.
yumusak ve narin iyi insanlardir onlar.

bende eskiden balik beslerdim.
ama ölünce, bu olayi kaldiramadim ve bir daha balik beslemedim.
baygın baygın baktıkları için hiçbir zaman beslemeyeceğimdir.
Benimdir. 420 lt akvaryum 8 adet frontozam ile her savaşa hazırım. Hic bir balık dogal şartları oluşturulur ise bi kaç ayda ölmez.
ilerde evim olursa ben de bu yazarlara katilmak isterim.
Canim sikildikca onlari izlerim belki konusurum. Cunku kucukken ciceklerle konustugum vardir.
pantolon balığı sayılıyorsa besliyorum.

(bkz: pantolon balığı)
canlı doğuran familyası ve tetra uzmanı olarak katıldığım topluluk.isteyene lepistes yavrusu verilir.
şahsımdır efendim. güzel bir akvaryumum var ve 3 yıllık hobiciyimdir. detaylı sorulara cevap verebilirim yardım edebilirim.
işsiz insan uğraşıdır dolayısıyla boş yazarlardır.
benimdir efendim ayrıca hamster ve kedi de besliyorum (sanırım evde bir besin zinciri oluşturdum).
Benimdir. 1 yunus 3 beyaz Çiklet 2 vatoz beslemekteyim 95 litrelik akvaryumumda. Ecelleriyle ölmelerini bekyorum, Çünkü hiÇ anlaşamıyorlar. 20-30 lepistes alıp beslemeyi ve Çoğaltmayı düşünüyorum. KüÇük bir lepistes Çiftliği. işi ticarete dökelim biraz:)
benim. ofiste koca bir akvaryum ve içinde de 12 tane siyah gri çizgili süs balığı var. Temizliği falan uğraştırıyor ama onları izlemenin zevkiyle unutuyorsun.
Gecen sene bendim. Turuncu bi balığım vardı. Tarçın.. Yalnız kalmasın diye bi balık daha aldım ama o biraz zayıftı az yiyordu hic içime sinmiyordu bu durum bende günde üç kere yem vermeye başladım meğerse bu tarçın onları da yemiş sonra mide fesatından öldü tabi.
Üç senedir benimle yaşayanımdır. Allah uzun ömür vermiş balığa maşallah.
Challanger Köpek Balıklarını beslemek için japon balığı kullanan yazardır.
Koskoca denizlerden onları mahrum bırakan zavallı yazarlardir. Seni koyalım bakalım bi odaya ne kadar kalacaksın.
görsel

Fışkiyenin orada.
Ters yüzmeyi çok seviyor 1 haftadır böyle.
görsel
Benim. Gerci bir yıl once beslemistim. 200 kusurdu. Bi vatos yuzunden hepsi oldu. Hala inanamıyorum.
benimdir. 4 yıldır yaşıyorlar. 4 tanedir.
Besliyordum ama bıraktım çünkü hepsi öldü. Aslında izlemek keyifliydi ama bakımı filanda olduğundan şuan almayı düşünmüyorum. Yine de sessiz ve iyi dostlar.
24 adet duboisi maswa ile içinde bulunduğum yazarlar grubudur.

1 ay önce malawi türlerini beslemeyi bırakıp, tanganyika gölünün en güzel türlerinden birini beslemeye başladım.
bir an önce büyüseler de beyaz benekleri kaybolup sarı bantları çıksa diye sabırsızlanıyorum.

görsel
görsel
görsel