bugün

Bu tadı hiçbir kızın dudağında bulamadım aga, öyle böyle değil çok enfes bir tad.
üstüne plastik boya sosuyla mükemmel bir taddır.
boyalı kısmı kaygan ve yavan bir tada sahip iken yüzülmüş, paslı kısmı diş gıcırdatan bir acılığa sahiptir.
Hic tadına bakmadım bakan arkadaşlarında demirle ne alıp veremedikleri varmış sormak gerek.
soğuktur.
(bkz: ferforje)
Balkon demirini korunmak için kullanınız efendim fantezilerinize alet etmeyiniz.
Hafif paslıysa daha güzeldir. Bu tadın benzeri biraz kanda var.
Birazda kuş sıçmışsa değmeyin keyfime..
Uyku iyidir.
Çocuklar bilir.
çocukluğumuzun değişmez tadır kendisi. hele ki yağmurdan sonra kendisine çeken o kokusu yok mudur? annem dışarıya çıkmamam izin vermediğinde kollarımı yaslar kafamı koyardım burnuma gelirdi hep kokusu. tadına ne ara baktım hatırlamıyorum. bir şeyden eminim ki adriana lima önünüzde soyunsa ona vuracağınız ne kadar kesinse, balkon demirinin kokusunu alıp tadına bakacağınız da o kadar kesindir.
balkon demirinin yağlı boya ile boyanması sebebi ile yağmur yağdığında oluşan buruk bir tadı vardır. Pimapenci fransız balkoncuları bilmezler. Hele bir de büyük profil demirden yapıldığında, genelde taba ve koyu kahve renklerinin altındaki sacın kokusu yazın tozlu günlerinde bir daha değişiktir.
yine sadece benim yaptığımı sandığım ve başkalarının da buna ortak olduğunu anladığım bir keyif. başlığı okuyunca dahi sanki o kokuyu duyuyormuşum gibi hissettim. çocukluğumun hınzır bir eylemi.
çaydanlığın lülüğünden su içmeyle başa baş yarışır. ikisini de dene tarafını seç.
Yenmeyen bir şey ama yemeyi tercih edenlerin olduğunu öğrendiğim başlık.
balkon demirini kemiren tek insan yavrusu değilmişim sözlük!
Neyse siz anladınız.

Göreceli bir tat.
Hafif demirimsi bir tattır.
çocukken balkon demiri ile değişik fanteziler denediğim sıralarda aldığım tattır. zaten o zamanlardan belliymiş demirle bir ilişkimin olacağı. demirden korksaydık metalci olmazdık.
Balkon demirlerinden ayağımı sarkıtırken demirine ağzım değerdi oradan bildiğim tattır.
Genelde misafir evinde alınan tattır. Kendi evinde dişle de o demiri bak annen ne yapıyor sonra sana.
inanılmazdır.

Eğer bu demiri yalamadıysanız henüz yaşamış sayılmazsınız. Evet.
iki elle balkon demiri tutulur.etrafı izlerken amaçsızca o demir dişlenir hafif paslı demir tadı gelir.o demirin üzerindeki boyanın ağzımıza geldiğini hissetmek tam bir pişmanlıktır ve tütüttü diye hızlıca o boya parçasını tükürrüz.o demir passızsa pilin ucuna diliyle dokunanlar tat benzerliğini fark eder.
tabi merak neden? (bkz: sebebi neydi ki)
başlığı okur okumaz kokusu belirdi lan.
nasıl bir zihin nasıl bir bilinçaltı bu..
kendimi kesicem şimdi.