bugün

baldan tatlı yazar.
hoşgelmiş. kendisini hemen belli etmeyi başarmış, dikkat çekici yazar.
nickinin okunusu büyük olasılıkla balgam ze seklindedir.
(bkz: aktivyayi fazla kacirmak)
(bkz: balgam ze) *
(bkz: bel gamzesi)
yeni bir tespit yazarı, entry'si ve neşesi bol olsun.
sabah sabah nickini görenlerin midesinin bulanmasına neden olan yazar. sanırım adamına göre balgam ze veya bal gamze oluyor.
hoş gelmiş inşallah kendisi bal gibi dili zehir zemberek değildir.
(bkz: ilgi görmek için trolleyen kız)
(bkz: güzel dişi maymunu çirkin kıza tercih ederim/#12469958)

alkışladım.
bak kardeşim,

ben kuzey korede yaşayan bir çiftçiyim. adım ming huo. belki biliyorsundur komünist
rejim burda halkın dış dünyayla bağlantı kurmasını, interneti, yabancı televizyonları
yasaklamış durumda. inanır mısın dünya kupasında yenildiğimiz maçları bile 2 gün sonra
izledik milletçe. ancak ülkemin güney kore'ye yaptığı son nükleer füze saldırısı sonrasında
garip bir şeyler oldu ve oğluma yılbaşında amerikadan kaçak getirttiğim iphone ile şu an
internete bağlanabiliyoruz. ama her internete girdiğimizde acaba gizli polis peşimizde midir,
farkedip bizi içeri atarlar mı diye büyük korku yaşıyoruz. ama inanır mısınız bu siteyi buldum
ve artık gizli polis falan umrumda olmamaya başladı. muson yağmurları yüzünden telef olan pamuk
tarlamı bile unutuyorum bu siteye girince, inanılmaz deşarj oluyorum. ama kardeşim bir haftadır
bu huzurum da kalmadı, kardeşim diyorum çünkü kuzey kore'de biz herkese kardeşim diye hitap ederiz.
kardeşim uzun süredir seni takip ediyorum, açtığın bu fantazi başlıkların beni delirtiyor, geceleri
uyuyamıyorum, çocuklarıma şiddet uyguluyorum senin yüzünden. senin açtığın başlıklar ve verdiğin titreten
capsleri düşünmekten belimi doğrultamaz oldum, kocalık görevimi yerine getiremediğim için karım güney kore'deki
akrabalarının yanına kaçtı. şimdi kardeşim bu başlığı, kore'den türkiye'ye giden bir yük gemisinin gizli
bölmesinden yazıyorum. evimi barkımı sattım 50.000 kuzey kore won'unu birleştirdim ve bu ülkeden kaçmanın
bir yolunu buldum. kuzey kore polis teşkilatında internet biriminde çalışan amca oğlum sayesinde ip'ni ve
adresini tespit ettim. sen; perişanlığın feryadı sen yuvamı yıktın, psikolojimi bozdun benim. ama bunların
hepsini ödeyeceksin bu gemi türk kara sularına girdikten sonra. seni bulacağım ve senin açtığın bu güzel
başlıkların, bana bir liseli gibi atar yapma çalışmalarının hepsinin bedelini teker teker ödeyeceksin. şeref
yemini içtim liseli. artık benden kork. g-e-l-i-y-o-r-u-m.
baldan tatlı olmak ihtimali yüksektir. kendisini baldızım yapmak istiyorum.
(#16498916) ile (#16142481) entryleri arasındaki yaman çelişkinin ilgimi çektiği yazar.
balgam ze olarak okuyarak balgamın başlığımı açılır midem bulandı dediğim nicktir.
bel gamzesi olan bir kardeşimizdir. güzel de memeleri vardır kendisinin.
selam gamze hanım.