bugün

kültür sanatla ilgili, nispeten de olsa entelektüel, toplumun % o,1'ini oluşturan kişilerden biri.
yabancı dil eğitimi görmüştür ya da görmektedir.
incide yazarıdır. alıştırmalar yapmıştır.
klavyeye çok hakimdir. on parmakta aşmıştır.
daha önce mutlaka yazmış kişidir.
ya edebiyata ilgili bir felsefeci, ya da felsefeye bayılan bir edebiyatçıdır. ya da her ikisine düşkün bir tesisatçı. olabilir mi. olmaz.
kesinlikle kesinlikle ve kesinlikle seksidir .
okurken hala "niçe" ve "şekspir" diye okumaya devam eder.
bu konuda pratik düşünen biridir. yazacağı yabacı ismi okunuşuyla değil yazılış şekliyle okuyup aklında tutar.
gayet pratik ve emin yoldur.
ilk ve son harfleri yazıp içini random dolduran kişidir. zaten kimse doğrusunu bilmiyo , bakmadan yazınca biliyo diye inanırız.
yabancı dile hakim insanlar için kolaydır. artı ipa bilmek gerekiyor. bir adam kral grammar bilsin ipa bilmeden bi cacık olmaz.
bakmadan saccharomyces cerevisiae yazan kişinin bir alt modelidir.
borussia mönchenglachbach yazarken sorun yaşamıyorsa shakespeare ve nietzsche yazarken de sorun yaşamayan kişidir.*
gelin lan nietzsche yazmayı öğretiyorum.

bakın şimdi abiler. önce hiç düşünmeden niyet yazıyoruz. bildiğimiz niyet yahu. evet. sonra da zs yazıyoruz. alfabede alt alta. sonra da devrimci lider. tişörtlerdeki karizmatik adam che var ya onu ekle. noldu niyetzsche. y yi sil şimdi evet. oldu gibi tamam.

ben böyle öğrendim lan. hiç de şaşırmadan yazarım. ehehe.

benim o kişi.
google'dan copy paste yapmasına gerek olmayan kişidir.
(bkz: beni tanıdılar siz kaçın)
biraz daha çalışırsa dirseğiyle de yazabilir.
(bkz: aa bu benim lan)yaza yaza alışmıştır. hala arnold schweitzeneger yazamamaktadır. bak gene yazamadım, sıktım.
yabancı dile yeteneği olan kişidir.
prof. dr. murat tuncay disiplininden geçmiş öğrencileridir efenim.
Almancanin sch kalibini kafamiza yerlestirirsek Nietzsche olur.sekspir icin napilir bilinmez.
shakespeare değil ama nietzche *de sıkıntı var.
aferinlik kişidir. bir niçe'yi, şekspir'i bakmadan yazamıyorsak, halimiz nice olur.
zeki kişidir. shakspaer ve nietzsche.

edit; tamam lan itiraf etmeliyim ki nietsizsıçana göz ucuyla bakıp yazdım*
facebook'ta bu iki kisinin sozlerini paylasmaktan isimleri beynine yerlesmis kisidir. Charles bukowski vardi bir de.
schopenhauer da yazabiliyorsa oracıkta veririm hafız.