bugün

paketi açılmadan iade edilmiştir.
bütün virgins gibi onun da derdi erkeklere! düşmüştür.
o zar kadar aklınız varsa, ben de hiçbirşey bilmiyorum.
evde kalmış kız kurusu tabirinin tam örneğidir. üzücü bee.
tam olarak yaşmamiş kız.
saf ve temiz, bu dünyanın bile kirletemediği kızdır... allahın rahmet eyleyeceğine inanıyorum.
ak akçe kara gün içindir.
bazı yazarların anasını ve bacısını unutarak veya gözardı ederek yazması; işte bu bazı yazarları sinirlendiriyor...
seks yapmak kirlenmek midir. hadi bismillah. insan ruhunun temizliği kirliliği bir zara bakıyorsa ne ala. Cenab-ı Allah kötü bir şey olsa cinsel organlar vermezdi ademe havvaya. bölünerek çoğalırdık. bu ne cahilliktir. bakire ölen kıza bir evlat sahibi olamadan gittiği için üzülürüm bu dünyada en güzel eser iyi yetişmiş bir evlattır. dünyanın en temiz kadını da o yavrunun annesidir.
(bkz: ruhuna fatiha)
mezar taşına "açılmadan iade" terimini altın harflerle yazdıracak olan kızımızdır.
(bkz: korkma ölmeseydi de sana vermezdi)
(bkz: açılmadan iade)
bilen yakınlarının olaya "yazık lan kıza" dedirticek bişeydir. allah dedirtmesin.
sadece evlenilince ilişkiye girmenin saçma olduğuna inanan günümüz çağdaş türkiyesinde garip karşilanacak bi durum.
(bkz: sözlüğün bitmek bilmeyen bekaret meselesi)
aseksueldir. yoksa bu devirde gotuyle memesiyle bacaklariyla zengin erkek avlamayip menfaat elde etme amacinda olmamasi garip olur.
Rahibedir.
Mezara götürmüştür.
Dolu dolu yaşamamıştır.