bugün

Bakirelik denilen zar şeyinin bir operasyon ile dikildiği unutulmamalıdır.

Arkadan verme işine gelince zamanımız için çoğu kız/kadın tarafından verilmektedir. Saygılarımla.
Bu kız eğer yolluysa, orospuysa. Ona iştirak eden, Bu işi o kızla yapan adamlar da o kadar orospudur. Her boku kızın üstüne yıkmayacaksın.
Eril zihniyet yuzunden
Kabugunu kirmadigi kiramadigi icindir.

Asla kizilmamasi.yargilanmamasi gereken.kadindir.
Geleceğini düşünürken sekstende uzak kalmayan kızdır.
Kendini evleneceği Erkeğe saklar.
namuslu orosp*dur.
Demedi deme 5 yıl sonra yol ortasına sıçacak.
Tutamayacak.
Genişleme söz konusu.
bekaret sorunu diye bi sorun olmasa önden de veriridi. ama olmadı, olamadı .. kısmetini bekliyor şimdi.
yarrrr* yemiştir.
önden verse daha karlı çıkardı. ilerde ceremesini çeker.
pAtladığında ortaya çıkan şok dalgası ve radyasyondan korkuyordur.
minibüs de arkadan veren kız. (parayı).
çağımızın türkiye şartlarında en uygun metod olup en çok tercih edilen yöntemdir.
Batı kültüründe namus gibi kavramlar iki bacak arasında olmadığından veya sizin anlayacağınız gibi erkeklerin kızlık zarına takılmadığı için pek sıkıntı olmamakta.
Acı mi çekiyorlar zevk mi alıyorlar yoksa bunu para için yada tamamen ortamın bozukluğundan mi kaynaklanıyor pek bilinmiyor.
Size bir anı mi anlatayım.
Yer şehirler içi otobüsü.
Ben tek başıma en arkada oturuyorum. 4 lise öğrencisin güzel kız. Onlar için o an içimden dedim ki evet işte bunlar geleceğin orospuları. Neyse geldiler bos olan 4 tane oturdular gidilecek olan mesafe 4 km. Neyse başladılar konuşmaya benim yanımda, otobüs büyük ve pek kalabalık yok. Kızın biri anlatıyor. Evet ondan dinleyelim ; "kızım gece bana bi ateş bastı bir ateş. Yanıyorom resmen gittim duşa buz gibi suyun altına girdim hala yanıyorum. Bir olsada sikse beni dedim yoktu." dedi veya buna benzer şeyler dedi. Ben de tüm anlatılanları duyuyorum. Onlar da bunun farkında.
Bu sefer konuşma sırası sarışın kıza geliyor bak abartmıyorum hayatımda o yaşta bir kızda olabilecek en büyük kalçaları gördüm. O sivil kıyafetli idi, dar kot giymiş bir de parfüm sıkmış. Resmen ateş beni çağırıyor. Bunlar anlattıkça ben ereksiyon oldum. Penisim kabardıkça şekilden şekile giriyorum. Ne diyorduk he sarışın kız ; kızım geçen ümid var ya bizim. Ben senden hoşlanıyorum dedi seninle sevişmek istiyorum dedi. Ben de zaten onu istiyordum. Biraz naz yaptım sonra kabul ettim. Sonra onların evine gittik. Biraz muhabet sohbet bu benim dudaklarıma bir yarıştı. Başladı ben emmeye. Neyse hemen kalktı soyundu. Beni de soydu. Geçti arkama kilodumu indirdi. Kalçalarımı öpmeye ısırmaya başladı. Hayvan şey götçümüş. Kaç zamandan beri bu anın hayalini kuruyormuş. Neyse çıkardı hemen aletini arkadan tükürükleyerek soktu. Ben zaten alıştığım için rahat rahat aldım. Titreyerek boşaldı. Sonra demez mi bana. Seni amma götten sikmişler. " kız o an bi üzüldü yüzü aşıldı. Ve kızlar çok büyük bi penisi vardi. Siz olsanız alamazdınız vallah. "
Işte "bazı" bakire kızlarımızın hali bu.
Toplumumuzda erkek istediği her türlü itliği yapar kadın hiç bir şey yapamaz gibi bir kanı var.
Her şey ölçülü yapıldığı zaman sıkıntı olmaz.
Kadınlar da seksi özgürce yaşamalılar.
Ben bi abla dediğim birinden bayağı samimiyimdir.dedi ki ben bu yaşıma kadar seksi sadece çocuk yapmak için yaparlar sanırdım dedi.
Memleketin hali bu.
Bakire olmasa da olurmuş. Beynini kullanan erkekler için değersizdir. Ama kafasızlar için o bakiredir, candır... soyunuz kurusun emi.
peniste domates kabuğu bırakan kızdır.
Vericilerde oturan kızdır.
Cennete giremeyecek kizdir.
akıllı kızdır.istediğini yapmaktadır. vermediklerine dert olmuştur.
ileri goruslu kizdir.
MUHTEMELEN KIZ GÖRMEMiŞ EMBESiLE BAKiRE DiE YUTTURULACAK KIZDIR.
buradaki birçoğuna vermediği için yadırganmaktadır.
arkadan vermek söz vermeye benzemez.
ilerde anal Fissür olacağı muhtemel Kızdır.
bedeni bakire, ruhu fahişe olan kızdır.
Efendim yalandir bu efsane falandir. Yurumeden koşmaya başlamak kadar dengesiz ve gereksizdir.
Cinayet filmi sahneleri gibidir.

Önden hiçbişey yokmuş gibi kız gelir güler ve birden yüzüstü düşer. Arkasındaki bıçak görünür.

Önden bakire arkadan şişane olmuştur.