bugün

yaşlandığında kakasını tutamayıp altına sıçacaktır.
(bkz: arkadan vermeyen var mı)
namus kavramını beyninde bitirmiş türk kızıdır. (bkz: beyinden namussuz)
nefsine yenik düşmüş bu kız varya evlenmek için bakir olmayan bekar erkekleri bulsun ki adalet tesis edilmiş ola.
dolmuşta, otobüste arka koltuktan bir sivil/öğrenci parası uzatan bakiredir. arkadan vermiştir vesselam.
(bkz: az veren candan çok veren maldan)
en başta kendini sonrasında ise ileride evleneceği adamı kandıran kezbandır.

(bkz: yazık)
--spoiler--
bakireliğe önem veren klasik türk erkeği yüzünden yapmaktadır.
--spoiler--

aman allahım hem arkadan ver sonra bakireliği koru evlendiğin kişiye kendini bakireyim diye kakala, kadının damarında dolaşan şeytan bundan artık şüphe etmiyorum.
arkadan yemeyi seven kızdır.
sözde bakire kalmış olabilir, ama özünde değildir.
Ruhu fahişedir.

(bkz: Sikilmiş götün davası olmaz)
(bkz: müstehcenliğin dayanılmaz hafifliği) *
iki arada bir derede kalmış kızcağızdır. bir tarafta ailenin önem verdiği mahremiyet, diğer yanda erkek arkadaşı ve yaşamak istediği cinsel hayatı vardır. varın gerisini siz düşünün.
kesinlikle arkadan veren türk erkeğinden daha şereflidir. inanmayan yanıma gelsin, elimde belgeler var!
arkadan vere vere basur olmuş kişiden daha şereflidir. bu bilgiyi yanlarına giderek bizzat müşahede ettim. olayı belgelemek için fotoğraf makinemi de alarak gittim. incelesinler diye elimdeki kalın belgeleri verdim. fotoğraflar çektim. arkadan vere vere basur olmuş olanın götü daha iğrenç onu da notlarıma ekliyeyim.
ne veriyor açıklanması gereken kız.
dolmuşa biner binmez çıkartıp verse ya! illa ki geçer oturur en arkadan verir parayı.
minibüs şoförünün arkadan vermeyen kalmasın demesi ile vermiş kızdır. art niyet aramayalım hemen.
ikiyüzlüdür. ya doğru düzgün ver ya da hiç verme yahu.
kimse bakire olarak ölmez. hayat hepimizi siker.
- kurt cobain
(bkz: kocamada birşey kalsın)
en tehlikelisidir. ruhu orospudur. bekaret nutukları atar.
"aman arkadan vereyim de bakireliğime zarar gelmesin" mantıksızlığındaki pis kezbandır. sen şimdi arkadan verdin diye de çok namuslusun zaten canım, rahat olsun için. **
anal bekaretini * kaybetmiş kızdır.
pratikte bakire, teoride bakire olmayan kızdır.
çoğu türbanlı oluyor.