bugün

evet efendim...

bakire olmayan yani yüce rabbimizin bayanlara bahşettiği o ulvi namusu koruyamayıp nefsine hakim olamayıp herhangi bi erkeğin penisine pozisyon alıp mantar başlı ucunu damarlı gövdesini macun gibi ağzında sündürerek orasına burasına sokulmasına izin veren, gaddar ve pis erkeklerin defolu malı olan bayanla sevgili olup ceza dolayısıyla sevgilinin vajinasını yumruklamak, hıncını ondan almaktır.

esasen allah saklasın da patlak bayana aşık olsam vajinamına koyarım yani. öyle burnundan getiririm öyle kan kustururdum ki vajinasını yumruklar çürütürdüm başkasına s.ktirdiği için. o benim hakkımdı.
aşkı bacak arasında arayan insandır. doktora gözükmesi şarttır. (bkz: doktor kendi haline bırakın dedi)
bakire olmayan sevgilinin vajinasını yumruklamak geri kafalılıktır. namus denen şeyde zaten saçmadır.
sevgilisinin kızlığını başkası aldığından dolayı bu durumu kendine yediremeyen bir erkeğin gösterdiği tepkidir.
yumruklayınca kızlık geri mi gelecek mk bırak ya boş uğraş bunlar.
madem yediremiyosun ayrıl bakire bi kız bul kendine git onu becer. başkası becermiş işte daha ne.
tatmin edemeyen erkeğin penisini tekmelemek ile aynı kefededir. herkesin haklılık payı var.
vajina gibi kutsal bir organa saygısızlıktır. (bkz: vajinaya kalkan eller kırılsın)
"evlenmeden olmaz zihniyeti benden uzak olsun ağğbi" görünümlü "şu çikolatanın bile kabı var, ilk ben açıyorum, bir seni ilk elleyemedim" insanının eylemi. siz çok yanlış gelmişsiniz, çıkış sağ tarafta.
bamya pipilinin yapacağı vahşettir. töbe yarebbim ya.
bamya kadar olan pipisinin kökünden kopmasını hakketmektir. pipisine saygısı varsa yumruğuna sahip çıkması gereken insan davranışıdır.

(bkz: öyle döte böyle tarak)