bugün

aklın ve bilimin sınırlarını zorlamaktır. arkadaşım evlendiğin kadın çift şerit otobana dönmüş. hadi evlendin, bi eşeklik ettin de çocuk yapmak da neyin nesi. ya anasına benzerse çocuk. ayıp ya. toplumun ahlak ayarı ile oynamanıza müsaade etmeyeceğim yaşadığım sürece. evet.
tamamen gavatlıktır. haysiyetsizliktir. nasıl bir erkek bakire olmayan bir kadınla evlenebilir? nasıl bir midedir bu?
başlığı okuyup birde şöyle düşünelim "bakir olmayan erkek, bakire kadınla evlenip çocuk yapması."
Eğer bir müslüman bu duruma karşı çıkıyorsa cahilin önde gidenidir. Hadi dini geçtim hadsizliktir.
düşünce yoksulluğu.
bugüne kadar yemediği bok kalmamış, ahlakı, iyiyi, doğruyu kızlık zarında arayan ama kız gördü mü gözünü o kızın götünden alamayan zihniyet için "kötü" bir durumdur. kendi arkadaş ortamında "geçen hafta 3 kızla seviştim" diyerek hava atmaya çalışırlar ama evleneceği kızın kimseyle sevişmemiş olmasını dilerler. (bkz: bi siktiriniz efendim)
(bkz: hz muhammed)
bütün sevgililerim bana versin karım bakire olsun ayrıca (bkz: bakirelik içerikli başlıklardan bıkmak)
bakir olmayan erkekle evlenip çocuğunu doğurmakla aynıdır.
ülkemizde bir çok erkeğin dul kadınlarla, evlenip mutlu yuva kurmuş olması, vatana millete hayırlı nesiller yetiştirmesi göz önünde bulundurulursa, namusu yerinde olsun yeter sözünü hatırlatan söylem.
millet yıllar önce aya gitti geldi, senin hala kafanı yorduğun şeye bak allasen. ne bekaretmiş arkadaş.
Sözkonusu çocuk olunca kadının bekaretinden ziyade analık kabiliyeti önemlidir.
Evlenme olayına gelince,bekaretin hayati bir önemi olmadığını düşünen biri için gayet normal,düşünmüyorsa evlenmez.
Bakire olan kadinla evlenip cocuk yapamamak var bi de. Evlendin bi kere sonucta, kayinbabaya gidip "al,bu bozuk cikti" diyemezsin.
(bkz: genç kadınlar rahatsız)
asırlardır bakir olmayan erkekle kadının yaptığıdır fark yoktur .
ataerkil bir beyinin asla anlamayacağı bir durum.
önemli olan tek şey kızın karakteridir. bakiredir ama gözüyle bütün erkeklerle flört eder, bişeyler içmeye gittiği cafedeki garsonla bile alttan alttan fingirdeşir, bakışır. erkeklerin kendisine bakmasından, açık saçık giyinmekten içten içe zevk alır. ve bu kız bakiredir. buyrun, ne kadar mükemmel bir eş adayı değil mi? lanet olsun onun bekaretine. insanın karakteri sağlam olmalı, mert olmalı. ciddi bir ilişkisi olmuş, bunun sonucunda da bekaretini kaybetmiş olabilir. ama ne istediğini bilen, ayakları yere sağlam basn, güvenilir bir insansa, gözünüz arkada kalmadan onu yalnız bırakabiliyorsanız bundan daha büyük bir nimet olamaz. bekaret zerre kadaer bile değer taşımamaktadır nazarımda. siz aklı kıt olan erkekler de bekaretten önce karakterini test edin de bakire diye gazlanıp aldığınız kız tarafından 7/24 boynuz yemeyin.
garip garip şeylerdendir. halbuki önce tanışsalar falan... hiç terbiye kalmadı yeni nesilde azizim, görür görmez birbirlerine atlayıp çocuk yapıyorlar, her yer veled-i zina dolu!
http://galeri.uludagsozlu...vlenip-%C3%A7ocuk-yapmak/
akli ve ruhu bakire olmayan kadinla cocuk yapmaktan daha iyidir.
zihniyeti geri olan insanları sınamaya yarayan bir konudur.
"birilerinin" ayıpladığı eylem.

bildiğim kadarıyla o işi islam peygamberi hz. muhammed mustafa da yapmıştı, di mi?...sanırsam öyleydi. evet.

bu da güzel kapak oldu böyle. beğendim yani.
zarında yırtığında olmadım hiçbir zaman ama senden önce yaşadığı o duyguları her zaman kıskandıracak bir hayat demektir herhalde.

edit: eksik bir şeyler
kalbini avuçlarıma bıraktıktan son kabul edilebilir durum. hepimiz yanlış yaptık.
ahlak eksikliği. ar damarı patlamış kişilik.
güncel Önemli Başlıklar