bugün

Aslında kısmen yanlış olan düşüncedir. Daha önce evlenmiş olan bir kadın, bakire değil diye evlenilinmeyeceğini düşünülmesi saçmadır.
aynı konunun version 1.~
ruhu orospu olan biriyle evlenilmez fikri daha akıllıcadır. zira zardan sonrası tufan olabilir bazıları için. sadakatin sözlüğünde bulunmaması ne demek bunlarda öğrenir insan.
Önemli olan sizin gözünüzde dış görünüşü değil, içinizdeki sevgi ve onun duyduğu size karşı olan sevgi ise bazen geçmişin hiçte önemli olmadığını fark ettiren düşünceler ortaya çıkar.
Bakire olmayan kız ayrıdır, orospu ve ya fahişe de ayrıdır.Dağlar kadar fark vardır.
islam peygamberinin katılmadığı düşüncedir.malum şlk evliliğinde dul kadınla evlenmiştir.hz.haticenin 3.eşiydi kendisi.
sadece müslüman ülkelerde olan yazısız kuraldır. Bakın amerika'ya 20sini doldurduğu halde bakire olan kadın sayısına, çok az. Onlar, bakire kalmamak için biz kalmak için çaba gösteriyoruz yine bakın amerikan aile yapısına, türklerinkinden çok çok iyi, hani onların gazetelerin de hergün ''yine bir koca dehşeti'' diye sürmanşet olmuyor, hani demem o ki bakirelik aslında, bir bok değil.
bakire ise kadın değil kızdır zaten evlenilebilir.
yanlış bir düşüncedir. çünkü namus bacak arasında değil kafadadır. sırf bekaretim bozulmasın diye anal sex yapan bayanlar mevcuttur. bekaret bir namus ölçütü değildir. evlenmeden önce diktiren bayanlarda var. bir erkek olarak , erkeklerin her boku yiyip sonra bakire kız aramalarını yobazlık olarak düşünüyorum. Ha erkek ozamana kadar bakir kalmışssa sorun olmaz ozaman arayabilir bakire kız.
bakire bir beynin sahip olduğu tecrübesiz bir düşüncedir.
çok doğru bir düşüncedir.
bakire olmayan kadın yaltakçısı yavşakların çürütmeye çalıştığı, dalga geçtiği düşüncedir. aksi düşünceye haiz olan şahısların tek derdi, acaba bi hatun daha düşürebilir miyim, acaba bi ihtimal olsa da şu daşşak kokan donumu değiştirsem artıktır.
erkeğin haklı düşüncelerindendir.

o zarı koruyamayan bayan başka neyimi koruyabilir ki benim?
Günümüzde etkisini hala göstermektedir.

Bence bu düşünce geçmişte hastalıkların çaresinin olmayışı ve cinsel açıdan önlemlerin neredeyse hatta hiç olmayışından kaynaklanıyor.

insanlar hastalanmamak için yani kendini garantiye almak için bakire insanlarla evleniyorlardı, günümüze kadar böyle böyle geldi.
kusura bakmayın ama aptallık.
gördüğüm ilginç başlıklardan biridir .