bugün

durun durun hemen celallenmeyin. siz sözlük yazarları değilsiniz bu yavşaklar. bunlar plüton gezegeninde yaşarlar. bekareti yerip, bakire olmayan kadınların gözüne girmeye çalışırlar. bekaretin öneminden dem vurulan her yere gelip "bunlar örümcek beyinli, namis bacak arasında değildir bik bik" gibi şeyler söyleyip salyalarını akıtır. amk biz de biliyoruz heralde. namus tabiki de bacak arasında değildir. namusun aslında koltukaltında olması diye yazıyı boşuna mı yazdık.

neyse, hiç haz etmediğim ( kaldı ki yavşakların hiçbirinden haz etmem)uzaylılardır. inşallah dünyamıza musallat olmazlar.
Namus din iman diye başlayıp, bir süre sonra hedefi 10 yaşında kızlara kadar indiren örümcek beyinli, ağzından namus, allah kitap düşürmeyen ama hem pedofili hem nekrofili şerefsizlerden dürüsttür.
kendilerinin de kişiliği en az o kadın kadar bakire değildir. (bkz: sinirlendim)
kadını, kendisi gibi yaşayan, düşünen, hisseden, eşit statüde bir varlık olarak görmeyi bir türlü kabullenemeyen erkek müsveddelerinin, asıllarına yönelik hezeyanıdır.

kendilerine güvenleri olmadığından, birlikte oldukları kadına sergiledikleri cinsel yeteneklerinin, öncekilere göre kıyas ediliyor olmasını asla kaldıramazlar. tırnak büyüklüğündeki bir zara tapacak kadar bağlanmalarının yegane sebebi de budur zaten.

cinselliği istekleri doğrultusunda özgürce yaşayan, iş yaşamında başarılı, ekonomik özgürlüğe sahip kadınlara karşı duydukları tahammülsüzlük, bu düzeydeki kadınlara ve bu kadınların çoğalması dileğindeki tüm erkeklere yönelik kurdukları her cümlede sırıtarak kendisini gösterir. tıpkı, yukarıdaki başlıkta gözlendiği gibi.

her geçen gün daha büyük bir hızla tükenmekte olan köhnemiş bir zihniyetin esaretinden kendilerini kurtaramamış, zavallı, acınası insanlardır onlar.
değişik bir önermedir. düşünmeden yazılmıştır. içinden geldiği gibi doğru olanı söyleyen insanlara ... toplumun ince hesapları ve sapık düşünüşleri üzerinde yanlış fikirlerin sabitlenip doğru olarak düşündürülmesi ve anlam yüklenmesi üzerine, tortulaşmış yalanların doğruluklarıdır söylenen sözler.

ve anlamadığı herşeye bu ne dedi amına koyayım diye de laf ederler. böylelerinin empati yeteneği yoktur. insanların çıkarları üzerine geliştirdikleri savların bir yerlere oturtma çabasından yalanların çoğalması da; ayrıca çok üzüldüğüm cahilce bir yaklaşımdır.
bakire olan kadın yaltakçısı yavşaklar.
bakire olmayan kadının, bakire olmadığı için kendileri ile sevişebileceğini düşünen yaltakçı yavşaklardır. (bkz: annen bakire mi)
temcit pilavı seven yavşakların uğraşmayı çok sevdiği yavşaklardır.

(bkz: temcit pilavı)
iyi koku alma yetenekleriyle bilinen yavşaklardır. kokuyu takip edersen avı da elde edersin.
-yhaaa sen daha jupiter'in qezeqenliqten qaqtıqını blimiyhorsun yhaaaa
-efendim?
-jupiter diyorum, qezeqen deyil artıq ooo.
- ben nerdeyim sen nerdesin be güzelim.

ilk entiriyi okuyup bana bunlarla gelen var ya,, ben ne deyim ki daha...
tek ama tek amacı, bakire olmayan kadınların hasara uğramış psikolojisinin sunmuş olduğu açığı ve kabul görme ihtiyacını kullanarak, ırzlarına geçmek olan, ve başarana kadar bunun hayaliyle deliler gibi 31 çeken yavşaklardır.

bekareti önemsemiyorum, hatta evlenirim ben bakire olmayan kadınla diyerek, 31le dolu gecelerine biraz heyecan katmak isteyen bu yavşaklardan iğreniyorum.

benden kaçışınız yok oğlum, tüm foyanızı meydana çıkaracağım sizin.
güncel Önemli Başlıklar