bugün

çok merak ediyorum bakire bir kadınla evlenmek isteyen kaç erkek bakir?.
aga eğer eşine araba lastiği muamelesi yapacaksan tabi ki patlak mı değil mi kısmı önemli.

şayet seviyorsan, güveniyorsan, mutlu bir hayat istiyorsan ilk olmamasına takılma, son olması daha mühim.

ek: dinsizliğe bağlayan arkadaşlar var. sevgili peygamberin eşi dul mk. sen daha neyin peşindesin? asıl dulla evlenmek lazım lan. sünnet.
Piyasada bakire kız bırakmadınızki evlenesiniz. Kime sorsan on sevgilisi olmuş ikisi ile yatmış. Uyanıklar! Birbirinizin becerdiği kızlarla evleneceksiniz. Matematik biliyorsanız hesaplayın.
Onun bunun kucağında zıplayıp sperm yutan hatunlar cümlesi kuran andavallar hiç am suyu içmemiş, hiç meme yalamamışsa hak verebilirim ona, o da bunu özel kılmasından ötürü. Ama kendi yetersizlikleriniz konuya hakim olmayan bir kadında belli olmaz diye çırpınıyorsunuz. Kimse kimsenin geçmişiyle ilgilenmemeli şu saatten sonra. Koca koca insanlar gelmiş burda ne konu konuşuyor... Size ne kardeşim, siz size nasıl davranıldığına, size ne hissettirdiğine bakın. O deliğe ilk ben giremedim ilk açılışı ben yapamadım diye zırlamayın. Bunları savunanların çoğu da sığır gibi yetişmiş, erkeklik taslayan, “benim dediğim olacak” diyen tipler. siz çok biliyorsunuz a*******
kimseyle kimseyle yatmasa herkes bakire hatunla evlenicek. Düz mantık.
köylusun arkadasim.

hicbir kadin tarafindan sevilmemissin kendini sana erkek gibi hissettirememis o yuzden sapik bir hasta gibi kac gram dol yuttu kac penis yaladi diye oturup dusunursun.umarim korktugun basina gelir aq midem takla atti sabah sabah.

arkadasi sirtina vurarak gerdege sokalim.
bir sürü kadınla cinsel ilişkiye girmeden her türlü şeyi yaşamış birisi olarak konuşuyorum,
ulan kadın bakire, benimle bir sürü şey yaşadı ama. anlatsam 100 fırça darbesi kitabından alıntı gibi. sen tutup sırf bununla bakire diye evleneceksin. bakire olmayan çok mantıksız da bu mu çok mantıklı. beyniniz bakire sizin kullanın az biraz. 31 den başka şeye çalışmayan, fantezi dünyalarınızın içinde yarattığınız bu saplantınız başınıza iş açacak. o dediğiniz kişi umarım bakire çıkmaz.
Erkek bakirse yanlış yapmıştır.
bir karikatür vardı. adam cehenneme girerken zebaniye soruyor sağ ayaklamı giriyorduk? zebanin cevabı: geçti canım geçti istediğin ayağanla gir. nedense onu hatırlatan başlık olmuştur.
her önüne gelen kızla birlikte olup, nefes alsın yeter felsefesini benimseyen über zeki ve ahlaklı erkeklerimizin karşı çıktığı davranış.

herkes kendi gibi olanı bulurmuş arkadaşlar.
insanları bakire olup olmamalarına göre yargıladığınız sürece bu ilkeden bir bok olmaz.
spoiler

uludağ da ekşi de twitter da modernim ayağına yatıp bakirelik önemli değildir diyen ılık götlü ibnelere sakın aldanmayın. amerika da rusya da yaşasam bakireliği önemsemem ama burası türkiye ne kadar solcu da özgürlükçü de olsa insan bakire kızla evlenmek istiyor. onun bunun kucağında hoplayıp sperm yutan kızlarla evlenen erkek varsa gitsin kafasına sıksın açık ve net.

spoiler

Büyük lokma ye büyük laf etme demiş atalar. Kafana sıkmak zorunda kalırsın sonra.
Gününü gün eden erkeklerin hak ettiği evlenme şeklidir.
Prk çok erkeğin ortamlarda önemli değil deyip erkek erkeğe kalınca gerçek yüzünü gösterdiği bir konudur.
Bazı salak keko kızlar 5 paragraf entry sicmis. Okumadım tabiki de ama 5 paragraf entry giriyorsan sen bizden daha çok önemsiyorsun bekareti. IQ :65.