bugün

Sevgilinizin her gün başkasının altına girmesine göz yummaktır. Ve de bu olaylardan bihaber kalmaktır.
Namus iki bacak arasında değildir diyorsa bolca vurdurmuş ve buna kılıf arayan bir kızla sevgili olmaktır.
Bile bile Kilometresi oynanmış araç almak gibidir.
Kızla değil kadınla sevgili olmaktır.
Bekaret konusunda fazla hassas olabiliyorlar. Travmatik bir geçmişi varsa hiç bulaşmayın derim.
Kadın senden önceki ilişkisinin biteceğini nerden bilsin?
Çok zordur, ne kadar sevmeye çalışsam da olmuyor arkadaşlar...
Hay bakireler sizin götünüzü siksin.
kıza strapon hediye edilmesini elzem kılan bir olay. ilişkide eşitliği sağlaması için ona bir şans vermelisiniz. inanın bana çok mutlu olabilirsiniz. belki de yeni özelliklerinizi keşfedersiniz. ilişkiye ayrı bir renk katarsınız. hayır insanları sürekli cinsellik üzerinden tanımlamanız içinizdeki boşluğun yarattığı psikolojik buhrandan kaynaklanıyor olabilir. manevi boşluktan bahsediyorum tabii ki.
asla tam olarak sevemediğiniz bir kızla beraber olmak demektir.
Herşeyi bacak arasında aramak mantıksız gibi.
bence çoğu erkek bu bakire olayını bundan önceki benimkinden kesin büyüktür fobisi yüzünden abartıyor.
insanın aklından sürekli ''acaba daha önce kimin altında inledi'' düşünceleri geçer. zordur ve ciddi mide gerektirir.
(bkz: hz muhammed)

(bkz: 3 üncü koca olmak)

(bkz: z kuşağının geri olması)
sevgili olmak güzel, evlenmek sıkıntı. türk erkekleri zaten böyle kızlarla sevgili olmak için can atar.

(bkz: cinsel açlığın afrikası)
bulamadım böyle bir sevgili. olsa da her gün sevişsek.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar