bugün

ay ben bakireyim tamam mı der durur. anlam verilemez kezbandır. senin övünecek neyin var? erkeğini mutlu edemeyecek bir yaratıksın sen. hiçbir tecrüben yok. yatakta mal gibi yatacaksın. sonra da erkeğin başka kadınlara gidecek.

he bir de bunların her haltı yiyip de bakireyim diyenleri vardır. kucaklarda hoplarlar, elleşirle, vücutlarında dil dudak yer kalmamıştır ama bakireyim derler. iki yüzlüler sizi.
Elden ele dolaşmış ama bekaret iki bacak arasında değil diyen kezbandan onurludur.
Patlak bayanlara dert olmuştur.

şahsen ikinci el arabaya bile binmeyen biri olarak destekliyorum bu arkadaşımızı. Sorarım sizlere; markete gidip Açma halkası koparılmış yoğurdu, ucu yenmiş ekmeği alıyor musunuz?*
muhtemelen hymen zarı dışında bir şeye sahip değildir. çünkü kimseyle en ufak bir cinsellik yaşamayan birisi bunu normal bir durum olarak görür ve övünmez.
en azından eş cinsel olup da karşı cinsini karalamayan kezbandır.
bir kızdan, kızı değil de belinden aşağısını isteyen insan beyanı..

--spoiler--
erkeğini mutlu edemeyecek bir yaratıksın sen
--spoiler--

sen kıza kız olduğunu hissettir, gerisini yoluna bırak yavşak. böyle şeyler yazıp sinirlendiriyorsunuz gece gece denilesidir.
Erkeklerimizin ve bekaret üzerine kurulu toplumumuzun eseridir. Bakire çıkmayan kızı terket, kanamamıs kızı sülalecek muayeneye götür, boşa, vur. Bakire olan kızı koru, himayene al ama kız normal olsun. tamam ilk olmak önemli senin için o insanın hayatından daha önemli olduğundan işler değişiyor. Açın televizyonu 4 haberden üçü bu dönemde bile kadının eşi tarafından diye başlıyor. Hoş ne diye övünüyor anlamadım genelde böyle tipler işi götürüyor saman altından. Bugune kadar ne olmuşsa bugün onun eseri.
orada burada erkeklerle yiyişeceğine kendini sadece ve sadece hayatının aşkına saklamanın haklı gururunu yaşayan kızdır.
her haltı yiyip ben bakireyim diyenleri saymadım dikkat ederseniz.
bakir olmayan orospu erkekler tarafından övülecek olan zavallı kızdır. kendini koruduğunu sanar ama gider o delikten o deliğe girmiş pislik birinin eşi olur. ama pardon namus çok önemliydi özellikle kızdan bahsediyorsak! orospusunuz erkekler. ölmelisiniz. hepiniz.
Bekaretini mabadina soksundur. Pardon orda sira * varmis.
çirkinliğini, bekaretiyle örtmeye çalışan kezbandır.
bakire olup,olmamak tercih meselesidir.övünülecek bir şey değildir,çünkü kadınlar market rafındaki yoğurt,yada galeride ki araba gibi ticari mallar değildir.bakirelikle övünmek mal olduğunu kabul etmektir.Aynı şekilde bakire olmamak da övünülecek bir şey değildir.havaya girip bakirelere laf atmayın.
her boka kezban diyen şakirtlerin zoruna gitmiş kızdır. ya ne olacağıdı ? bedenlerimiz o kadar ucuz değil, onları sakınmakla görevliyiz, ha bununla niye övünülür onu da bilmem. elbette her yerde herkese söylenecek şey değildir ama 'tarz kız', 'kendine özgü', 'çok güzel' denip salya akıtılan kaşarları gördükçe insan kendini daha çok seviyor.
edit: erkeğini mutlu edemeyecek mi ? haha.
Evlenilecek bir kız varmış onu da babam almış diyen birinin karşıladığı hoş durum.
Adam hala bakire kadını marketteki yoğurtla sütle bakkaldaki ekmekle kıyaslıyor. Terkedilmiş bir Çocuğu 2.el diye evlatlıkta almaz bunlar.
(bkz: çirkini sikmemişler namusluyum demiş)
Kezban demişsin kardeş formatı niye sikiyorsun.
Davul patlamamış ama değmeyen tokmak kalmamış.
Boş tip. Nasıl olsa birisi yaracak şeyini.
illaki verecek birine. Fazla övünmesin o yüzden.