çok tehlikeli görünen ama özünde enayinin bayrak taşıyanı olan kızlarımızdır.

yerim.

(bkz: rowenta müge)'ye rahmet okutan hanım kızlarımız...

biri onları eleştirince,

zincirlikuyu metrobüs turnikesine dönmüş amlarına bakmaksızın, erkek yoponco milli kadon yaponca orospoo di moo
diye yakınmaktadırlar.

halbuki hedef ne? erkeği seks ile kendine bağlamak... ben ona am veririm, o da bana evlilik cüzdanıııı.
bu konunun sizi bu kadar cırlatması neden biliyor musunuz?
pişmansınız... sizi seviyor, sizi alacak, evlenecek sandınız...
heyecanlı geldi...
zevk aldınız... iradenize yenik düştünüz...
ava gittiğinizi sanıyordunuz ama avlandınız!

açık fikirli olduğunuzdan değil, merak ettiğinizden, kendinize bağlamak istediğinizden ya da sadece nefsinize yenik düştüğünüzden dolayı verdiniz...
şimdi dönüşü yok...

bekaret bacak arasında değil beyindedir bu arada. kıps.

aman dikkat edin, biri çıkar der ki, hayır ben senin bekaretine sahip olmak isterdim falan, gaza gelip de "kulağıma, burnuma sok aşkım benim! bekaretim beynimde yeter ki beni al" demeyin, aşkınız şişli etfal acilinde bitmesin...

bu ayaklar koktu kızlar.
artık 'bebişim geçmişin beni ilgilendirmez' kafasındaki gavatlara kaldınız.
idare edin...
Kocasına vermiştir bunun pişman oluncak bi yanını göremiyordur.
buradan açıklıyorum. bakire değilim. pişman da değilim. kadın hiç değilim. işin içinden siz çıkın. yeter la polemik, polemik...
saçma bir başlık... kadınlar zaten bakireliğini kaybetmişlerdir. sevmişler evlenmişler bakirelikleri gitmiştir. sıkıntı bakireliğini kaybettikleri halde kız olarak kalanlar. daha doğrusu kadın olup da evlenmemiş olanlar.
kendisine bağlamak. doğru kullanmışsın ama kötü göstermişsin. bir hatun sevdiği ve sevildiğinden emin olduğunda, güvendiğinde neden sevişmesin ki? neden bakire olmayanlara öcü gibi orospu gibi bakıyorsunuz mk
Bakir olmadigi için pișman olmayan erkeklerle aynidir.
Pişman olunacak bir konu olduğunu düşünmüyorum.

Kendi hayatınızın ucundan geçmeyen konuları bu kadar dert edinmeyin.
Tanım: damarlarına basılınca kedi gibi ciyaklayan kadınlardır.

işiniz gücünüz saldırmak zaten. bir tane karşı argüman geliştiremeyen riyakar kadınlarsınız/meriçlersiniz.

zira erkek yazmaya utandım.

klasik;
-annen de bakire diil taam mıa (yorum dahi yapmıyorum)
-evlidir de ondan (yapma ya? amk maymunu bi sen akıllısın zaten)
-çok cahilsiiiaaaan! (çok kötü skmşler belli ki, sayaç mı var zaten vermeye devam kültürlü kevaşem benim, ayrıca misiniz-mısınız ayrı yazılır.)
-bize ne, kime ne'ciler (oğlum yarın öbür gün yaşamanız halinde fikrini beyan etmeyecek misin?)
-erkek yaparsa kadın da yapar'cılar (böyle düşmüyor la meriç gavatlar, sözlükte yıllardır aranızda elinden başka yere sürtebilen olmadı)