bugün

kadınların cinsel organındaki zarla kafayı bozmuş yazar ötüşüdür.
kendi gibi bir bozuk bulmayı umut etmektedir. hayalleriyle oynanmamalıdır.
kocasından boşanmış, tekrar evlenmek isteyen bir bayandır. çocuğu da olabilir hatta çocuğu sözlük de yazıyor da olabilir. bilemedim şimdi!

ne mal adamlar basmış bu sözlüğü. merak ediyorum hayatları ne çevresinde dönüyor acaba bu insanların. adamın yaptığı tespite bak. hayattan soğuyorum lan sizin yüzünüzden
insanlıktan nasibini almadan kendini adam sananlardan çok daha ulaşılabilir bir hayali olan hatundur.
-şuan evli olsam, çocuklarım olsa, kocamın ayaklarını yıkasam...
-bi dakka lan ben bakire değilim ki?
-ama bi dakka lan ne alakası var ki?

(bkz: bsg dedirten başlıklar)
her sevgilim versin ama karım bakire olsun diyen bir hayvan bile evlenebiliyorsa ben neden evlenmeyeyim diyen kadındır.
gayet normal bişey her kadın gibi evlenmek onunda hakkı.
Muhtemelen namusu bacak arasında aramayan bir adamla evlenir.
+ ismet evlenecek miyiz?
- bakire değilsin biliyorsun
+ diktirsek, eskisi gibi olur. biraz dikiş izi olur ama delik melik idare ediver.
- ...
evlenmeden önce nişanlısına vermesi muhtemel hatundur.
evlenmeye hakkı yoktur, gülmeye hakkı yoktur, yaşamaya hakkı yoktur. sırf bu yüzden hakları elinden alındıktan sonra yaşamasındır.
bakirelerin kendisiyle evlenmek için kuyruğa gireceklerini sanan ergen üflemesi.
en azından bayan değil diye düşünülen hatundur.
delikli boncuk yerde kalmaz endişeye mahal yoktur. herkesden önce kapış kapış gider ayrıca herkesin bu hayali kurmaya hakkı vardır, bakire değil diye asın bari bide.
bakire olmamak evlenemez anlamına mı geliyor? bakire olmayan hayli hayli evli hayalinide kurar bir güzel yuvasınıda kurar.
erkek egemen topluma kadınların vajinalarından cükleri olduğunu ilk cinsiyetlerinin kadın olduğunu daha sonra y kromozomu gelerek erkek olduklarını açıklamak zorunda hissetmek.
(bkz: bir zarın peşine düşmek)
Merak etme, senin gibi omurilik soğanıyla idare eden primat değildir hayalindeki, şeklinde düşüncelere gark eyleyen kişi tespiti.
(bkz: niye sen namus bekçisi misin gardaş) sana ne amk milletin bekaretinden zar beyinli insan demek gerekir.
Her hanımefendi gibi evlenme hayali kurması gayet olağan olan kişidir.
bolca olan vaktini dedikodu yapmak ve sabah programları izleyerek değerlendirmek(!) güzelliğiyle yaşayan, küçük üreteçli beyin ve konuşabilme yetisi kazanabilme açmazına düşmeksizin belirli bir seviye ve yaşa gelmiş saydığım insanın; hayali asla gerçek olmayacak sandığı hatun kişidir.
görsel
gayet normaldir. bu kadında evlenme hayali kurabilir.

ancak. kendisi gibi bakir olmayan bir erkekle evlenmesi onun için hayırlı olacaktır.
henüz anlayamadığım hatun.
sınava çalışmayıp gözü odtüde olan hatun gibidir.
bakire olanla ayni durumdadir, ikisi de evlenme hayali kurmaktadir.