bugün

evlenmek için bakire olmak gibi bir şart olmadığından doğal bir durumdur.
ulaşabileceği bir hayal kuran hatundur. herşey ve namus sadece bakirelik değildir. *
hz. muhammet efendimiz bile dul bir kadınla evlenmiştir.
hayalle yaşayanın bir kere yaşamayanın iki kere deniş nam-ı kemal. ben bu zamana kadar bakire arkadaşlarımın düğününe katılmadım, katıldıklarımın hepsi cinselliğini yaşayabilen hatunlardı ve evlendiler. boy boy çocukları var. nedir bu başlık. ülkem hala bacak arasından kafasını çıkaramadı mı ne?
(bkz: zenci olmadığı halde 30 cm hayali kuran erkek)
evlenmek için bekaret raporu istenmediğine göre hayallerine kavuşma ihtimali olan kadındır.
becermekten ve becerilmekten korksaydık dünyaya gelmezdik.
erkeklerin "ya nasıl olsa bakire değilsin ne evlenmesinden bahsediyorsun" diyerek faydalanmaya çalıştıkları fakat kendisinin de bakire olmamasının düzenli bir yuva kurma isteğine engel olamayacağını düşünen hatun.
Bekaret kadının iki bacağı arasında değiL, ruhunda sakLıdır.. Bir kadın, bekaretini kaybettiği haLde iffetLi bir hayat sürmüş oLabiLir veya tam tersi haLa bakire oLduğu haLde orospunun önde gideni de oLabiLir.. Tamamen kişiLik ve onur meseLesidir..
(bkz: yine mi bamya)
evlenme hayali kuran bayan; inatla ve özellikle beline kalınca "kırmızı kurdele" bağlatıp düğün boyu çıkarmayan ve bunun gibi bakire olan bir kızın yapacağı ne kadar evlilik hayali varsa hepsini üzerine basa basa yapan dolayısıyla hiç kimsenin hayallerini ve tercihlerini hor görmeyen insanlar tarafından bile "yuh artık ya" dedirtecek bir yüzsüz bir kompleksli değilse kimsenin ayıplamayacağı hatundur.
evlilik hayali kurmak için bakire olmak gerekmiyor efenim. bakire nasıl hayal kuruyorsa, bu da öyle hayal kuruyor. kısacası bildiğin hatun.
eskiden tabu olmayan gelişmiş türkiye cumhuriyetinde tabu olan durumdur,
Mahallede ün yapmamış olduğu sürece en doğal hakkıdır.
bakir olmadığı halde evlenme haylleri kuran erkekle aynı durumda olan kadındır. *
saçma sapan başlıklar atıp popüler olmaya çalışan seksist, ayrımcı, erkek egemen denyoların yeni bir halt yemesidir...
(bkz: saflıkla yobazlık arasındaki çizgi)
tabii ki bu hayali kurabilecek olan "hatun"dur. dul olabilir, bir hata yapıp sonradan pişman olmuş olabilir, vs vs. bakire değil diye bir bayanın pembe panjurlu ev, kendisini seven koca, etrafta koşuşturan çocuklar gibi güzel hayaller kurma, hatta bunları gerçekleştirmesine kısıtlama koyamazsınız. "bakire olmayan hatun" orta malı değildir, o da hakları ve hayalleri olan bir bireydir.
güvendiği erkeğe bekaretini vermişse* o erkekle evlenme hayali kurması normaldır.
(bkz: bütün genellemeler yanlıştır)*
bakire olupta evlenme hayali kurabilen hatunlara şaşarım o vakit ben. evlilik nedir? öyle sizin gibi belli bir yaşa gelmiş ama halen anacuğunun dizi dibinde yaşayan bir eli pipisinde diğer eli fikir yürütmeye çalışan insanlarmı kuracak oğlum evlilik hayalini.
otuzumu geçtim. yıllardır harıl harıl çalışırım kenara üç beş kuruş koydum artık vakit geldi anneye babaya selam diyip evden çıktım. zar zor çabaladım kendime bir hayat kurdum. derken bir eğitileblir hayvan ile birlikte yaşamaya başladım. ne kadar zormuş meğer. insanlar buralarda car car ötüyorlar yok tek eşlilik yok erkekler sıkılır cart curt. anasını sattim herifi geç benim bile aklıma gelemiyor ilişkim nereye gidiyor ne olacak diye. evlilik gerdek gecesi sikiş sokuş değildir a dostlar. para lazım ev lazım araba lazım. üç yıldır iki tane eşşek kadar adam ancak götü doğrultup bir araba alabildik. otuzdan sonra da ancak işte yavaş yavaş eve yeni eşya falan düşünüyoruz. bir atmışa varınca artık kurabilirm sanırım evlilik hayalini. hayır bakire kızlara havadan para mı veriyorlarda bu kadar kolay evlilik hayali kurabiliyor onu anlamıyorum.
sabah sabah şu sözlüğün karşısında keyifle iki fincan kahve içirmediniz delirtiniz mına koyiim. hayır bakire olup bu kadar kolaysa bu işler anında on numara bakire olurum valla bak.
hayal kurmak için yobaz yazarlardan bekaret belgesi alması gerektiğini bilmeyen hatundur. insandır insan!
"evlilik" kelimesini idarakten yoksun zihniyetlerin fikridir. zira evlilik yat kalk mantığını temel almış, bir müessese değildir ki evlenemenin şartı bakire olmak olsun. ya da söyle bakalım madem evlenmek için bakire olmak yeterli, neden hatunun hem taşını, hem paralısını, hem eğitimlisini arar bu er kişi zihniyeti. senin hedefin, amacım, gayen zaten belli. şayet 2 gr etmeyen bir deri parçası ise senin hedefin, neden şahsiyet, güzel bir fizyolojik yapı peşindesin?

evlilik; hayatı paylaşmaktır, iyiisyle kötüsüyle.tıpkı, bunca yıl annen ile baban ile yaptığın gibi. gerçekten birbrine destek olmak, çok kızsan da * yine en çok onu sevmektir. kendin gibi olmalıdır yani eşim dediğin; benim değil, ben demelisin onun için. sevişmek kadar, onunla uyanmakta kıymetli olmalıdır anlayacağın.
şayet er kişi olarak; yetiyorsa sana sadece cinsel organına dokunulmamış bir hatun, bu söylediklerimi hissetmek, yaşatmak ve yaşamak için; haklısın bakire olmayan bir hatun, nikah dairesinin önünden dahi geçmesi deliliktir. çünkü senin sevişmekten ibaret sandığın evliliğe dair, bakire bir bedenden ziyade; fedakarlık yapmaya,hazır bir ruh taşıması gerektiğini de bilir o. bir de bu bildiklerini asla anlayamayacak, zavallı zihniyetlerin varlığını.
yakında erkekteki bakirliğin önemsenme seviyesine düşecek bir konu hakkında yorum yapmak istemeyen hatundur.
herşeyi "zara" bağlayan fakat zar kadar beyni olmayanların kabul edemeyeceği bir durumdur. evlilik denen olgu kadının o erkekle ilk seksini yapması için üretilmiştir zaten ya. pardon, onların dilinden yazalım ki zorluk çekmesinler, evlilik erkek o kadını ilk siken olsun diyedir değil mi.. aklınıza tüküreyim.
kizlik zarimi nasil diktirebilirim diye kafa yoran hatundur.