bugün

anlatamazsın ona böyle şeyler boşuna uğraşasın

koyun gelmiş koyun gider o, laftan ne anlasın.
evet mesela bi kız bakire olarak kalmış evlilik çagına kadar o kız bile ister ilkki ben olayim diye kocamin ama bi erkek aklı fikri oradaysa ve hayatı kızlarla geçmiş ise o erkek'in bakire kiz istiyorum demeye hakkı yok. ne ekersen onu biçersin.
kendisini kadınlardan üstün gören erkektir. ne yani sırf ilk sen olacaksın diye karşı taraf kendisine kilit vurup bekleyecek değil ya. kadının kendi bedenidir, istediğini yapabilir, sırf seni mesut ve bahtiyar eylemek için yıllarca bekleyecek, peki sen buna layık mısın? ben şahsen karşı taraftan herhangi bir beklenti içerisinde olunmaması tarafındayım. iki tarafta birbirini olduğu gibi tanımalı ve bu şekilde kabul ediliyorsa, karakter, kişilik, size olan samimiyeti ve içtenliği vajinasından daha ağır basıyorsa kaybedilmemeli. sırf bakire diye gidip hiç uyumlu olamayacağınız birisiyle de bir ömür tüketmeyin.
şimdi şöyle bişey var kendisi de bakir erkek kategorisinde değerlendirebiliyorsak haklı diyebilirim öbür türlü hakkın yok sayın erkek.
Her erkeğin böyle bir hakkı vardır her kızın da bakir erkek isteme hakkı vardır.
Kendisi temiz ise bakire istesin. Düşünceleri kirli (ek:...) ise kızı kirletmesin.
muhafazakar bi 31cidir.
Karşıdakine "benimle bir gün karşılacak mısın, sevecek misin, evlenecek miyiz bilmiyorsun. Ama o günü yine de bekle, kimseyi sevme, kimseyle sevişme" demektir.

Anlayabilirim, ilk olmak elbette hoştur.

Ama hayat kısıtlı bir süre içinde akıp giderken kimseye gelecek ihtimallerden (karşılaşmanız) yola çıkarak "şu anı yaşama" diyemezsin.

Nereden bilebilir ki doğru kişi kim? Henüz şu an sevdiğinden ayrılmamışken...
Insanlar değişir, hislerimiz de. Hiç bir şey sabit değil.

En doğrusu "ahlak"ına uygununu bulmak.

Bekaret ile namus ölçülmez insanların geç evlendikleri bir dönemde. Hele ki kendiniz de 20yi geçkinseniz.

Yine de kişisel konular, kişi evleneceği veya hayatını beraber geçireceği kişinin özelliklerini seçmekte özgür.
Ama diğerlerinin bu özgürlüklerini kullanmalarına müdahale edip, kendi fikrini herkese direterek yobazlık yapmadığı sürece.
birçok kişinin de dediği gibi bakirse arayabilir. ama bir kız da ileride bakir biriyle evlenmek istiyorsa kendisine kilit vurmalıdır.
nereye koyduysa oraya baksın oradadır.
Kendisi de bakirse en doğal hakkıdır.
hiç kendini kandırmasın. o kafayla elindekine -eğer bulduysa- şükretsin.

bir, gün görmüş günler görmüş tavsiyesi.
Kendisi bakirse bakire bir kız araması sorun olmayan erkektir. Gayet normaldir.
artık evlenmek isteyen erkektir. ama günümüz kızlarında böyle bir özellik bulmak zor gibi.
benimdir, kendim bakirsem o da öyle olacak ama tabii o kadar da önemli değil .s.s
Özgürlük ve haktır.
Şimdiye kadar elime kız eli değmedi bakire birini arıyorum.
samanlıkta iğne arayandır.
kendisi de bakir olduğu sürece sorun yok. isteyebilir.
Bakire kadini aldin diyelim acilisi yaptin bakkala cakkala veresiye yapiyorsun ay basi bi bakiyorsun hesabin yarisi yok. Oh diyorsun ne az harcamisiz ama odemenin baska sekli var. ablamizin vucut bakire beyin orospu cikiyor. Acilis toreninden sonra solugu hep baskasinda aliyor. Olmaz demeyin oluyor boyle seyler, muhim olan namus kavrami beyinde olsun, ami sagolsun.
kendisinin de bakir kalmayı başarması gereken erkektir.
Bulamayacaktır. Evet.
Amın bebesidir.

Bu zamanlarda evlenen ve evlenecek her kızı, birileri yapmıştır. Oğlum ben kendinden biliyorum.

Ya anal, ya sakso. Ne bekareti lan amcık. Ananı s.keyim senin. Evet.
Muhtemel ki kendi mazisinden eser aramadığı kızdır. Hadsizce kendi yaşam tarzına bakmadan namus bekçisi kesiliverir. Ha böyle değil kendisi de düzgün bir hayat sürdürmüşse hakkıdır.
bulur. bozar.