bugün

bakire bayan arayan erkek ile eşdeğerdir.
beni bulsun.
önceden gelseymiş keşke, çaldırmasaymış hırsızlara.
komik kadındır.
Keske erkeklerde de zar olsa yada kadinlar da olmasa diye dileten durum. O zaman sacma benzetmelere gerek olmazdi. Herkesin cinselligi aynidir. Sadece erkek fiziksel guc olarak daha ustun oldugundan kadina bu konuda baski ve eziyet eder.
Turşuluk erkek arayan kadındır.
bu sözlükte kolayca bulabilir.
Bakire kadın almak isteyen erkekle eşdeğerdir. "Erkekle kadının bu konudaki hisleri aynı değil,erkek için çok daha normal onun güdüleri fazla hede hödö" diye sayıklayan erkek yazarlar acaba önceki hayatlarında kadınlar mıydı? Bu kıyası iki kişinin duygularını bilmeden neye göre yapıyorsunuz Allah aşkına?
Samanlıkta iğne aramaktır tabi Samanlıkta iğne varsa.
Allahın emrettiğini yapıyordur.
zira Allah erkeğinde iffetlisini emreder. Pek işlerine gelmediği için erkekler bilmez.
nedense "sizin allah" hep bel altıyla ilgileniyor.

sözde temiz olmayan kişi de onun eseri olmuyor mu?
davulda delinmemiştir ama tokmak her yerini dövmüştür. ♞
bakir erkek arıyorsa umarım kendisi davul misali değildir.
eğer kendiside bakireyse haklıdır.
patlak olmayan, evinin erkeği, çocuklarının babası olabilecek tertemiz püripak bir erkek istiyordur.

bu dili kadınlara kullanıyorsunuz madem benim de şartlarım bu diyordur.
Allah'ım sabır ver şikicem belasını.**
Kızım inşallah bakir bir erkekle evlenirsin sonra hergün seni aldatır, kumar oynar, alkol alır.
Ulan bunlara dini nasıl öğretiyorlar.
Hoşgörü hoşgörü de sonra bakire temiz bakir olmayana kirli de.*
Kafalar missss.
patlak degilim ben.
Erkeklerle kadınların bunu istemesi aynı şey değildir diyen erkeği orospu köşesine alalım, elbet size de uygun bi iş vardır.
Tabe lan temiz erkek istiyoruz.

Bakir erkekler eqlesin kıpss.
Daha denk gelinmeyen kadındır. Kadın erkekte tecrübe arıyor erkeğin aksine.
Pek rastlanılmaz, ama olabilirde tabi niye aramasın ki.
Bakır erkek ve bakır kadinin sevişmesi son derece deneyimsiz ve komik geçer diye düşünüyorum.
Asla emin olamayacak kadındır.
bakir erkek deneyimsiz olduğu için pek aramıyorlar aslında. kadını çünkü tatmin etmek deneyim istiyor. erkek gibi değil deliğe girip çıksın attırıp kıçını dönüp yatsın.
kadınlar her zaman zahmetli ve çaba isteyen boş uğraştır. seksten zevk alsak da bu gerçek değişmez.
düşüncelerim bu yönde evet.
(bkz: yallah Arabistan a eril femen)
pm den ulaşabilir.