bugün

bir adet zirve.
birincisi çok beğenilince ikincisi yapılan zirvedir bu.
tembel organizatör zirvesi. var olan etkinliğin üstüne konup prim toplama çabasında* bir insan evladı yapmış.. geçen yıl çok eğlenmiştik yine öyle olacaktır muhtemelen..
ayrıca yarın için de zirve öncesi bir mini zirve planlamayı düşünüyoruz.. * *
(bkz: volume kısık hacı)
bugun mini zirvelerin 2.si düzenlenmektedir. ilgilenenler 6 buçuk gibi mediko da olsunlardır efenim *
icimdeki deniz adına entry giriyorum şimdi. sen yaz dedi bana.
kendisiyle önce metal, sonra club, sonra teoman, sonra elektronik müzik dinleyip deliler gibi dans ettik. kendisi çok yorgun. bahar şenliği zirvesinde buluşacam yazarlarla, neden entry girmediğimi herkese anlatıcam dedi ve ekledi: kolonya içince pis kafa yapıyor.
son cümlesini ben de anlamadım. çok yoruldu oynamaktan ondandır.
cokacayipsey adlı yazarın beni yine evimden alacağı zirvedir diye umut ediyorum, hatta umutckr ediyorum büyük konuşursak.
not: herhangi bir kız asılırsa takmıyorum havası vericem ama akşam burdan mesaj atarsa turkcell ve avea numaralarımı seve seve veririm. avea'da mesaj hakkım, turkcell'de çağrı atımlık çok az kredim var.
mekan olarak görükle belirlenmiş zirve.

görükle dediğin yerde 20 tane cafe var. neresi?

ayrıca şenlik alanında buluşulsa "ccc şenlik ccc" olurdu fena mı?*
eskişehir'den gelenler kabul mu diye sorduran zirve.
saatler kalmış zirvedir, gideceklere selam olsun.
zekeriya yoksa gelmeyeceğim zirvedir. organizator yoksa ben organize nasıl olucam.
bazı yavuşakların evvelden görükle'ye geldiği fakat bir telefonu çok gördüğünü öğrendiğimiz zirvedir.
underground bi zirve heralde... kimse nerede olduğunu söylemedi. ondan sonra "zirvelere kimse gelmiyor" dersiniz...
te allaam...
çok hoş sohbetlerin döndüğü, iki toplantım arasında kısa da olsa uğrayarak eğlendiğim zirve oldu.
halı saha tayfası ile diğer hoş sohbet yazarların fena kaynaştığı zirve olmuştur.
aynı güzellikteki tekrarı içi:
(bkz: memcos a jübile düzenliyoruz zirvesi)
o değilde anfideki muhabbet bombaydı..

cokacayipsey'in amk sizin demesini özlemişim.**
güzel bir zirveye benziyo bu. haydi zek, bi daha yap..
gidemeyenleri kıskandırmak için yok şöyle güzeldi, yok böyle güzeldi denilen zirve.*
hiçte haberimizin olmadığı zirvedir *.
organizatörü zekeriyabeyaz olan ve yine organizatörümüzün verdiği bilgiye göre gelip geri dönenler hariç anlık populasyonu 37 kişiye kadar ulaşmış olan bir zirve. Kendi adıma nasıl bir zirveydi kısaca onu özetleyeyim.

saat sekiz gibi buluşma yeri olan parka gittim ama parkta iki ayrı grup var hangisi bizim yazar grubu ayırt edemedim, ortam da karanlık. engin tecrübelerime dayanaraktan gitar çalmayan gruba doğru ilerledim. bir kaç tanıdık el uzandı kurtardı beni yabancılıktan. Uzun süredir zirvelere katılmayan biri olaraktan baya değişmiş simalar. tanıdıklar populasyonun yüzde on üçünü anca oluşturuyor, tam on üç değil ama küsürat bende kalsın.

zirve ortamlarının ilk kuralı ayırt etmeden kim denk gelirse onunla konuşmaktır, ben de bu kurala uydum. biraz fazla konuşup baş ağrıtmış olabilirim ama arada bir böyle olur. her zaman böyle güzel yazarlarla birlikte zirve yapma şansımız olmuyor. zirveden ayrılan son kişi olarakta klasik bir atasözü olan "sona kalan dona kalır" olayına maruz kaldım. zirvenin sonlarında çiselemeye başlayan yağmur eve dönüş yolunda sırılsıklam etti. buradan herkese soruyorum içinde yağmur geçen şarkılar neden ülkemizde popüler oluyor. yağmur yağmur al sana yağmur! organizatörümüz zekeriyabeyaz a teşekkürler.
görükle turuncu kafede başlamış ve amfide son bulmuş olan zirve. hem gidilen kafede hem amfide fevkaladenin fevkinde güzel muhabbetler dönmüştür. kişilerin ve havanın sıcaklığı alınan alkolle birlikte harladı muhabbeti, samimiyeti. harikaydı yani ! tekrar edilesi.
"bahar mı kalmış artık, kıştan direk yaza geçiyoruz valla" denilen bugünlerde adı nostalji olsun diye hala bahar şenliği olarak tutulan eyleme ait zirve
mendilim yok'un bana peçete verdiği zirve. şarap döktüydüm, çıkardı verdi mendilini. nickiyle çelişti.

zirvenin son 1 saatinde yoktum. kimseyle vedalaşamadım malesef. inşaattan çağırdılar beni, çimentonun harcını ayarlayamıyoruz yardım eder misin dedi iki tane bayan inşaat mühendisi. tamam dedim...

yaklaşık 20 kişiyle hiç konuşamadım ama hepsi süper insanlardı, çok şükela yazarlardı, sohbeti çok sağlam yazarlardı, fazla sohbet etme fırsatımız olmamasına karşı duruşlarını beğendiğim yazarlardı...

mesela kızlarımız çok tatlıydı. gözlerinden samimiyet, kalplerinden sevgi akıyordu. ama bir tanesi vardı ki benim için çok farklıydı. bir insan bu kadar tatlı olur yani. abim olsa alırdım abime. abim yok kendime almak isterim.
erkeklerimize gelelim. bu kadar mı yakışıklı olur hepsi. hepsi ya işinde ya okulunda. efendi mi efendi. kah efendi kah zeki esprilerin mucitleri. kız kardeşim olsa alırdım hepsini kardeşime, ama yok. bu yüzden kalsınlar.

haricten gazelci abimi de yeniden görmek güzeldi uzun süreden sonra.

icimdeki deniz yine dedi ki, ben entry orucundayım, ezanı bekliyorum. benim yerime yazar mısın dedi. onun yerine yazıyorum burdan sonrasını.
oğlum, şişş bakın. kızılım, uzun boyluyum, agresifim, hepinizi döğerrrim. bazılarınıza çok gıcık oldum ha!