uçmuş ve kaçmış vaatlerdir:

-Mazot 80 Ykrş olacak.
-500 YTL vatandaşlık parası ödenecek.
-2000 YTL asgari ücret verilecek.
-15 bin YTL doğum ikramiyesi verilecek.
-Ev hanımlarına 500 YTL maaş verilecek.
-250 YTL çocuk maaşı verilecek.

http://www.ntvmsnbc.com/news/411664.asp
öyle vaatlermiş ki; gördüğüm zaman ev hanımı olup bol bol doğurasım geldi..*
vergiler kaldırılacak!
içlerinde beni en fazla dumur eden vaattir. hocam tamam milli ekonomi modeli falan hoş bişeydir ama vergi almayan devlet nasıl aylık 500 ytl verip 72 milyonu doyurabilir diye sorulmalıdır.
prof. dr. haydar baş * türkiye nüfusunun genç olmadığını düşünüyor olacak ki 15 bin ytl doğum ikramiyesi vermeyi planlıyor.çocuk maaşı olarak 250 ytl vermesi de çocuk doğum oranlarını arttırmak için olsa gerek.böylece doğu illerimizde olan bir kadının 8 tane cocuk doğurma oranı 15'i bulur diye tahmin ediyorum.istenilen gerçekleşir ve çin halk cumhuriyeti'nin başardığı gibi biz de dünyada söz sahibi oluruz...

(bkz: teşekkürler haydar baş)
"Mazot 80 Ykrş olacak."ı olmaz ama diğerlerini rahatlıkla gerçekleştirebilecek partidir. nasıl mı? ya para basar, ya da ytlye direkt altı sıfır ekler; 1$=1.500.000ytl paritesini yakalar ve vaatler rahatça gerçekleşir.
haydar baş sakalı 50 ykrş olacak.
(bkz: götle gülmek)
evde şöyle bi muhabbetin geçmesine vesile olmş vaadlerdir:

+ gördün mü haydar baş doğum ikramiyesi 15,000 ytl veriyormuş.
- heee, okudum.
+ 500 ytl. zaten kafadan veriyo. çalışınca +2000 daha eder 2,500.
- salak dahildir o 2,000 ytl ye...
+ neyse siktir et 500 ytl yi de ben istemiyorum, 2,000 ytl versin yeter aq. 500 ytl de ev hanımı maaşı eder gene 2,500 ytl.
- artı 500 ytl de verebilir, zaten bedavadan vaadde bulunmuş adam, ne nedir kesin değil vaadde net belirtmemiş...
+ haa duuuuur. 4 tane de karı al aq. her yıl 4 tane çocuk. 4 çocuk parası 60,000 ytl.+ 12 ay boyunca 2,500 ytl de normal maaş artı ev hanımı maaşı eder mi sana yılda 90,000 ytl.? 5 yıl da çalışsan yarım trilyon para aq. köşe!!!!
- ulan o zaman her yıl + 60.000 ytl hakkın olacak. 4üncü yılda bok gibi paran olur. sırf doğum ikramiyeleri 250 milyarı bulur.
+ ne çalışcam sanki, sadece çocuk yapmaya çalışsam yeter aq.. *
yüce milletimizin profesörü iş aş haydar baş vaadlerini gerçekleştireceğini garantilemiştir.seçim vaatlerini notere tasdik ettiren yüce milletimizin profesörü,30 yıllık çalışmalarının ürünü olan milli ekonomi modeliyle türkiye cumhuriyeti'ni dünyanın en güçlü devleti,türk halkını da dünyadaki en iyi yaşam standartlarına sahip millet yapacaktır.

recep deniz mehmet cem recai sözüm sana.hanginizin noter tasdikli vaadi var.hanginizin milli ekonomi modeli var.haydarla polemiğe girmeyin kardeşim... *