bugün

bacaklarımızın arası dolu ve birleştirip oturunca yumurtalar ağrı yapıyor ayrıca ben bacak bacak üstüne atarak da oturamıyorum diğerlerini bilemem.

yanıma biri oturduğunda toplanıyorum bir miktar kapatıyorum rahat etmesi için elimden geleni yapıyorum. ortam müsaitse rahat oturuyorum yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyor anlayışınız için teşekkür ediyorum.
Terbiyesiz bulduğum erkektir. Toplu taşımayı sadece izmir’de, metroda kullanıyorum ve bu şehirde bu erkek modeli rahatsız edici derecede var. Milletin karısını kızını rahatsız ediyorlar.. bazen yanlarına denk geliyorum, pat diye ittiriyorum, şöyle bir yüzüme bakıyorlar.

Fazla abartı uzun bir adam değilim fakat, çok iriyim. Boks lisansım var. Biri gık dese 10 saniyede tarumar eder, bir de üstüne üstlük, başına getirmedik hadise bırakmam; ama bu it milleti kime sataşacağını iyi belirliyor maalesef, toparlanmayanını hiç görmedim.
Koyacak yer bulamayan gotune falan soksun madem, kimsenin sizin 180 derece açtığınız bacaklarınızı çekme mecburiyeti yok.
Takım taklavatların duruma göre izin verdiği sürece gerçekleştirilmesi gereken durumdur. Zorunluluk harici kimse yoksa çevremde ayırır otururum.
Uyarılmasında hiçbir sakınca olmayan öküzvari canlı varlıktır.
Bir nebze nezaketi olan, özsaygıya sahip, ruhuna denyoluk nüfuz etmemiş er kişisi, toynaklarını açarak oturmaktan hicap duyar ey Romalılar!
Toplu taşımada takım taklavatı servis ederek oturmayacaksın, haaa ben otururum, keyif benim değil mi dersen, ansızın gelen tepkiye de eşşek gibi katlanacaksın!
"Alet çantası için de kart bastın mı bilader?!!!"
bokunu çıkaranlara bende karşıyım. her şeyin bir sınırı limiti var onu aşmamak lazım.
Mal beyanında bulunuyor.
Bu erkeğin kendisine saygısı yoktur, hiç sevmem böyle erkekleri erkek dediğin oturmasını kalkmasını bilmeli bence.
neslin devamı için olması gerektiği gibi oturan erkektir.
spermin kalitesini bozan ve sayıca azalmasına neden olan faktörlerden biri de sıcaklık. dar giyinmek ve bacakları kapatarak oturmak malum bölgede ısı artışına neden olmakta.
Ayıp, Olmaz. Olmamalı. Yanlış. Hatalı davranış biçimi. ister kadın ister erkek toplum içinde yayılarak oturmak saygısızlıktır. Özellikle toplu taşımada. Bunu bazen kadınlar da yapıyor. Çiftli koltuk sadece kendisininmiş gibi. Sanki gelip yanına kimse oturmasınmış gibi. Mademki rahatsız oluyorsun O halde niye gidip bir bayanın yanına oturmuyorsunda boş koltuğa oturuyorsun? Bak halbuki orada yer var. Boş koltuğa oturduğunda bilki biri gelip oraya oturacak. Babamızın malı değil koltuk arkadaşlar. illaki şoför ikaz mı etmeli yani? Bunlar hoş davranışlar değil. Kimse kimseye rahatsızlık vermemeli. Derli toplu otur edebinle laf söylettirme, eğer kendine saygın varsa tabi..
Penisi engel olduğu için bu şekilde oturmaktadır, feminikler çıldırabilir. Yukarda biri de yazmış, yok box lisansım var, yok o var yok bu var diye. Senin lisansın olsa neye yarar, elini kolunu bir tarafına montalarlar, montalayamadılar mı, birine bir hareket yap bakalım sonucunda nasıl süründürülüyorsun.
T: Feministlere ve feminist yalayıcılarına dert olmuş konu.
Son olarak, bilerek açmazsın zaten, ama o organın izin verdiği kadar kapalı tutabilirsin.
Alfa beta sigma erkektir.

Evet.