bugün

herkesin bacak kılına kimse karışamaz.
sporcuysa alır şortunu giyer gezer, değilse yine giyer gezer, ne fark eder yani? bacak kılını alana yumuşak, almayana ayı damgası vuran ön yargılı zihniyeti esefle kınıyorum.
Bence güzel birşeydir. Rüzgar deyince falan böyle güzel his oluyor.
görsel
Benim o. esmeriz neticede e haliyle de bacaklarımızda kıl var.

ayrıca neden başkalarının göz zevki için yapayım bunu? gereksiz bir eylem. ankara da yaşıyoruz lan şort mu giyiyoruz sanki konuşturmayın beni şimdi.
Ozaman ona bakarsan slip mayo da mı giymeyelim.
kadınların göz zevkini bozar.
Bir c.ronaldo değildir belki ama kılları ile seksiliği yakalamış olan erkektir. Aynı zamanda kaşlarını da almaz, sakal bırakmaktan hoşlanır, arada bir saçlarını uzatır.

Adamdır adam. Yaşlanınca göbek te yapacak, üzerine çay bardağı koymayı deneyecektir.
Aynı başlığın kadınlısını açıyorum şimdi. Tepkileri iyi seyredelim. (bkz: bacak kıllarını almadan şort giyen kadın)
görsel
almak istemiyorum. doğamda var kesmek istemiyorum. kızlarda kesmek istemiyorsa kesmez ve istedikleri gibi short giyer. kıl erkeğe mahsus değil insana mahsustur. kafanızdaki kıllarda beni rahatsız ediyor herkes kel dolaşsın o zaman.
bu itici bir olay değil fakat yırtık pantolon giyen erkeğin kıllarının yırtık olan bölümden çıkmasına sinir oluyorum. ve asıl sinir olduğum nokta bunu erkekler yapınca bir şey yok ama kadınlar bacağında ufacık tüy bırakıp yırtık pantolon giydiğinde hiç duymadığım hakaret stillerini duyuyorum. yapmayın böyle arkadaşlar. ayıptır.
Asıl alanlara hayret ediyorum ben insan şort giycem diye bacak mı alır erkek dediğin zaten kıllı olur ne bu kuşum aydın havalarınız.
zayıflamadan tayt giyen kızla kafa yapıları aynıdır. eleştirmek de kimseye düşmez.
Bacak kıllarını almasın ki kadından farkı olsun amk.
herkesin hayatına kimse karışamaz erkeğidir. bize ne efendim. ister kadın ister erkek ister zayıf ister şişko herkes kendi dilediğini giysin mutlu olsun.
Bacak kılları sarı ise sorun olmaz ama siyah ve yoğunsa iğrendirik olur.
erkek gibi erkekdir bunun nesini tartışacağız ?
orman gibiyse en azindan bi zahmet ayar çek seyrelt, kısaltma falan yap bari . kötü görünüyor orman gibi ise. Birde anlamadığım sporcuya hakta niye diğerlerine değil?! isteyen yakisiyorsa alsın kılları.
pişman değilim.
evrimin almadığını almak bana düşmez.
Ya napsin adam epilasyona mi gitsin?
sakal uzatma modası sonucu şatışları tomahawk füzeleri gibi düşen traş bıçağı şirketlerinin, erkekleri hedef alan hunharca reklam kampanyasının öncü sloganlarındandır.
Alsın da laf atsınlar mk.
güncel Önemli Başlıklar