bugün

adam gibi adam. erkek bacak kıllarını alır mı be bu nasıl iş?!?!
Kızlardan farkı olduğunu bildiğimiz erkek.
*
tekerlektir.
bacak killarini almayan kizlarla yatmaz. yatmaz biraz kibar oldu ama...
normal bir davranis sergileyen erkektir.
ne erkekmiş ya. 8 gündür bıktım şu başlıktan.
erkek dedigin killi olur tamam ama afedersiniz bir kaptan magara adami gibi olanlar da var. kaldi ki futbolcular ve diger bir cok spor daliyla ugrasan erkekler de bacaklarini almakta ve gayette erkeksi durmaktadir. alsinlar abi. kil gormeye bayilsak hayvanat bahcesinden cikmazdik...
göz zevkini bozan erkektir. ne lan öyle kıllı kıllı şort giymeler, alınca çok rahatlayacağından haberi yoktur. ohh kaymak gibi dövme de yaptır, yalat ne yaparsan yap, mis gibi. *
bacak kıllarıını ağda ile erkekten daha erkektir.
Bacak kıllarını almadan mini şort giyen bir kezban kadar değildir.
acıyor amk ya.
bacak kıllarını almadan şort giyen kadından daha itici değildir.
Adamın dibidir dibi. Olması gereken erkektir o.
ağda mı yapalım lan?

şaka mısınız?
Erkek adam kıllı olur, erkekliğin temeli kıldan geçer.
(p.s:erkek adam kıllarını almaz alırsa erkek olmaz) beni birileri böyle görürse başlık açarlar en iyisi dışarı çıkıyım diyen insandır candır.
Ya ne olacagıdı dedırten durum.Bırakın da erkek erkek gıbı olsun kadın da kadın gıbı.Ikısının karısımı kımsenın gozune hıtab etmez emın olun.
hiç etik değil ayol.
adamın son iki harfidir.

şaka len şaka adamın hasıdır.
ağda günlerini ihmal eden erkektir. aman böyle erkek olmaz olsun bakımsız şey.*
normaldir,doğaldır,bizdendir.
ibnemsi bir canlı olmayan erkektir kendileri efenim. kıllara bıdı bıdı edenleri şortun arasından çıkana havale ediyorum.
Sakal tıraşı olmadan sokağa çıkan erkekle pek bir farkı yoktur.
kendini bulunmaz hint kumasi sanan kadinlarin elestrisidir. 100 liraya bakar bu isler bayanlar, kasmayin o kadar. edit: ne kadar cirpinilsada en sonunda bizlerden birine duseceginiz gercegi.
alsaydı onun etiketi artık (bkz: gay) idi. iyi ki de bacak kıllarını almıyormuş.
güncel Önemli Başlıklar