bugün

o vurdu kaçtılar dediğim tampon varya...
onu '' gerçekten '' sevdiğini söylemektir herhalde hele bir erkek çocuğuysanız.
kilitli evrak dolabını gizlice açtım merak işte tüm dosyaları, belgelri okudum üstüme vazife olmayarak, bir de özenle koruduğun günlüğünü tabi ne yazık ki okumam gereken satırları da okudum annemle büyük bir aşkla evlendiğini ve sonra bunun alışkanlığa yavaştan nefrete kaydığını da, kurduğun her cümle aklımda be babam 12 yıl oldu, özür dilerim ...
arabayı çok çaldım geceleri baba. sen gündüz o arabayı vermezsen ben gece çalarım baba.
- baba ben bu bekaret davasından bugün sıyrıldım biliomusuaann?
+ hı? hö? nasıl yani?
- anlasana babiş yaa bakire değilim artık.
+ haa bende bişi var sandım... neaaaa!!!

(bkz: hanım koş tüfeğimi getir)
baba sen annemi haketmiyosun.
Ç:baba cüzdanından para aşırıp karıya gittim.
B:lan it herif gel lan buraya.
Ç:kızma baba parayı bulup geri yerine koyarım.
B:lan ben para derdinde değilim insan bi haber çıtlatmaz mı?
hani 5 senedir anneme sorup duruyorsun şu kadar paran olmalı diye sonra da yok diyince kızıyorsun ya heh işte o paraları ben yedim. senin gönderdiğin yetmedikçe arka çıktı bana o kadın. sakın suçlama onu ben yedim ben.
ne kadar seninle anlaşamıyor görünsek de ne dersen en iyisini yapmaya çalışıyorum itaraz ettiğim şeylere bile. çocukken ben hep seni severdim abim anne severdi. böyle konuşurduk aramızda. sonra büyüdük senle aramızda sorunlar oldu. ama hala ben seni severim babam saygılar şelale olsun..
-dede olabilrsin.
(bkz: baba beni okuldan al)
-baba benim sevgilim var
neee eeee!!!
-hatta dün gece birlikte oldum
hanım koşşş!!bana bişeyler oluyor.kalbim ahh!!
-hatta bir kere değil.
!'^+%&/(baba çoktan nalları dikmiştir).
iskele babası gibisin öylece duruyorsun hayatımda senden nefret ediyorum.
annemi boştan yere suçladın durdun.cüzdanındaki azalmaya sebebiyet veren bendim.
- baba ben milli oldum
+ aslan oğlum, gel otur bakalım yanıma.
- yok, oturamıyorum.
+ !?
sanırım uzun bir süreden sonra onu sevdiğinizi söyleyebilmeniz. gençken çekindiğiniz şeyin aslında büyüdüğünüzde çok normal olduğunu anlarsınız. babanızı sevdiğinizi söyleyin. bu dünyadan göçmeden önce.
- sen hiç sevmedim. ayrıca da orospu çocuğusun...
-ateistim.
-baba ben arabayı kaçırdım.
+valla de
-valla. bide çarptım
+valla de
-valla. kazadan sonrada yandı araba iyi mi
+valla de.
-valla.

-dııııtttttttt hastadan tepki alamıyoruz efendim??!!
- baba topsun olm top.*
14 yaşında ben senin paketinden bir sigara aldım, denedim baba haberin olsun ama bir daha hiç içmeyeceğim demek olabilir.
" baba sen bilmiyorsun ama 7 yıldır sigara içiyorum. biliyorum ki öğrensen beni evlatlıktan reddedemezsin. sırf söylediğin lafın altında kalma diye sana bunu söylemiyordum " şeklinde bir itiraf olabilir.
sen benim kahramanımsın.. seni çok ama çok seviyorum babacım..
baba ben annemi senden daha çok seviyorum...
Ölünceye kadar seni seveceğimi sanmıştım baba; ama aşık oldum.
(bkz: umay umay)