bugün

konacagı mirası düşünen insandır.

p.s = ben değil bir arkadadaş.
hayvandır, pislikdir. üzülmemek ve sevinmek arasında fark vardır. üzülmemek hoşgörülebilir fakat sevinmek tamamen bir hayvanlıktır, hele ki sözkonusu sevincin nedeni para ise.

not:miras için sevinen insandan bahsediyorum.
babası babalık görevlerini yerine getirmemiş.
kral/padişah oğlu olabilir.
ölen ajdar ya da nihat doğan gibi bir babaysa mümkündür. düşündüm de bir an, evet evet çok mümkün hatta.
insan suretinde tanımsız bir yaratıktır veya tanrı ona sadece şekil vermiştir iç donanımı es geçmiştir.
erdal kömürcü' dür o.

* ulan it! sen mi yaptın lan bu eroini?
- evet baba. beğendin mi?
* aferin lan it! seni yapandan daha iyi yapmışsın.

hatta babasını yatağa bağlayıp yüksek doz eroin vererek öldürmüştür kendisi.
dışı seni yakar içi beni yakar durumudur. dışardan bakarak 'ne olursa olsun babadır, öldüğünde üzülmen gerekir' dersiniz ama yargılamaya başlamadan önce evlada da sorun, 'neden sevmiyorsun' diye.
belkide ölen mafya babasıdır onun yerine geçecek adam seviniyodur.**
piçtir.
Babası 4 senedir yatalaksa ve haftada bir acil servise gide gele eziyet çekip dayanılmaz acılar duyuyorsa pek bişey demeye kimsenin hakkı olmadığı insandır. Babası rahatladı rabbine kavuştu diye sevinir.
(bkz: gülen adam)
(bkz: kemal sunal)
kral/padişah oğlu olabilir, uzun süredir umutsuz hasta ve acı çeken ve çektiren birinin kurtuluşuna sevinebilir olabilir de olabilir yani.
Yaşı 18 üstü, kendi parasını kendi emeğiyle kazanan, tuzu kuru olan tiptir. Babası ona çok çektirmiş olmalı.
iflah olmaz bir yaratıktan başka bir şey değildir.