bugün

En güzel kart ya ele geçirilince bırakılmaması gerek.
Süresi dolmamış limiti bitmemiş şekilde geçenler varsa çok şansılısınız abi.
odunu yemekle sonuçlanabilir.
ananızın aksam iğfal edilmesine yol açacak hadise.
kredi kartı senin ulaşabileceğin biryerde ise ya kullanım tarihi dolmuştur yada limit yoktur.
benim elime çoğu zaman babamın temerrüte düşmüş ekstresi geçiyor. gidip eşşek gibi ödüyorum.
üniversitedeyken telefon bankacılığı şifresini ele geçirmiştim. 6 ay fark etmedi babam tırtıkladığım paraları. sonra fark etti tabii.. arkadaşlar... sonrası kan ter ve gözyaşı arkadaşlar... sakın evde denemeyin..
Tek başına bir anlam ifade etmez şifresini de ele geçirmek/bilmek gerekir.
ay başında eve gelen ekstre sonrasında baba kemeri ile tanışmaya vesile olması muhtemel eylemdir. düşünsene padişah fermanı gibi ekstre gelmiş. rulo falan yapmışlar osmanlı dizilerindeki gibi. cam pervazı gibi aşağıya doğru saldıkça devam ediyor. o adam kemeri çıkarmasın da ne yapsın of off.

görsel
Baba hesaplarını takip ediyorsa pek bir işe yaramayan hamle.
Dün farkettim; babamın kredi kartı 15 gündür ceketimin cebinde duruyor. 22.500 lira da limiti var. Gelgelelim şahsi harcama yapsam hışmından kurtulamam. O yüzden o denli unutmuşum yani kartın bende olduğunu.
Hobilerim arasındadır. *
69 lira için mi bu kadar heyecan? Allah ın fakirleri ya.
liseli detected.
69.69 alip baba bem erkek arkadasima yalatmak onu da yalamak ustiyorum mesaji vermis olabilir.

Yalniz kredi karti kullanmakta ayri bir kerizlik hani.
ne çılgın hayatlar var yarabbi.

babasının kredi kartını ele geçirip babasının da yaşadığı eve çılgınca bir alışveriş yapmış. kaç yıllık badboy'um böyle lanet bir kötülük yapmadım babama.
Aferin sana derin bir haz verir. Bakalım ne zaman kemerle dayak yiyeceksin.
http://www.youtube.com/watch?v=LBFmBcfQ1Fw

çılgınsın meeen.