bugün

Her hafta bütün eski fotoğraflari albumleri çikarip bakmasi..kendi kendine konusmasi..
Televizyonu kapatınca uyanması.
Kola, cips türü şeyleri aldığımızda söylenmesi ve aldığımız zaman bizden önce bitirmesi.
''ilerde sen de bizi bırakırsın, ben yaşlandığımda bana ne yaparsın?'' gibi kendi geleceğine yönelik sorular sorar. Canı kahve çektiğinde telepatik yollarla canının kahve çektiğini anlamamı ve o an ona kahve yapmamı bekler.Mutfağa gittiğimde pusuda bekler ve mutfaktan gelip sofraya oturduğumda (yemek yerken sofradan kalkmaktan ölesiye nefret ederim) ''Senin çok güzel su doldurduğunu söylüyorlar.'' diyip su ister.Kendi derdimi anlattığımda kendi derdini muhakkak araya sokuşturur. Bir şey aldığımda fiyatını bildiği halde sorar ve bildiğini bildiğim halde az söylediğim zaman onu bile az bulmaz ama yine de mutlu olur.
orospu çocuklugu yapması.
Çok tatlı herif lan.

En garip huyu, aşırı derecede kültürlü olmasıdır. Anadolu Öğretmen lisesini 1. Olarak bitirmesine rağmen kamyon şoförü olmuş adamdır.

Garip Bi insan ama seviyorum pezevengi...
neye sinirlendiğini belli etmemesi.
diğer odadan seslenip sonra susması. geçen ben de arkadaşa yaptım bunu. çok zevkliymiş lan çocuk her seferinde 'efendim kanka' diyor. demekki babanın bildiği bişey varmış.
En az benim kadar onun da akli dengesini kaybetmesinden dolayı ortaya çıkan huylar. Artık yaşından mı bilmiyorum, çok değişti.
hadi kalk yat. kapa bilgisayarı televizyonu. lise zamanlarımda sürekli böyle cümlelerle karşılaşırdım.
her defasinda bilgisayarin basindan kalkarken sigarasini ve cakmagini orda birakip salona gecer.bana getirttirir.
her abi kardeş kavgASINDA KARDEŞi TUTMASI.
Annesini dünyanın merkezi zannetmesi.

Annesi leşin teki.
Kızılderili müziği dinleyerek öğlen uykusu uyuyor kendisi.
iftar sofrasında herkes sessizce oturuken ‘Allahu ekber’ diye bağırıp milletin korkudan yüreğini ağzına getirtmesi....
Onlara arapların elleri değmiştir diye hurmayi yıkamadan yememesi.
Bu semtte Suriyeliler de var deyip berberde traş olmayı reddetmesi.
Barajlara ceset attıklarını düşünüp çeşme suyu içmemesi..
Böyle uzar gider bu liste. *
her pazar beni zorla gezmelere götürüyor gece 9 da eve dönüyoruz ve her pazar günüm böylece zehir oluyor cumartesi ve hafta içi olsa daha iyi olmaz mı arkadaşlarımın hepsi pazar günü birlikte oluyorlar ve ben babamla geziyorum ama eğlenceli oluyor seviyorum babamı. <3
camide balgam çıkarma sesi yapması.

sırf küçükken camide kaybolduğumda bu sesi takip ederek babama ulaştığım olmuştur. evet.
arabanın deposunu fullediğinde anahtarını ortalıkta bırakmaması
eve geç gelince veya gelmeyince trip atması.
TV Başında uyurken göbeğine kumandayı koyup uyuyor. Her seferinde bunu neden yaptığını ailece çözemedik.
az önce görmemle birlikte aklıma gelen birini yazayım...

karnına sıcak su koyarak göbeğini eritmeye çalışması...

aklım almıyor ya...git, spor yap diyorum. emekli olmuş, evde oturacağına...hemen yanımızda da belediyenin çok cüzi olmasına rağmen çok güzel olan spor salonu mevcut bu arada.
Sabahın köründe ve aksam yatarken istisnasiz çeyrek karpuz gömmesi. Hart hart sesiyle uyaniyorum amk.
Istemedigim halde bazi seylere zorlamasi.
Durduk yere hayat dersi vermesi yada azarlaması. Ulan bir gün çayımı içtim oturuyorum konu devlet bahçeliden bana geçti amk.
+kumandayı ben aldığım an başka bir kanalda haberlerin başladığını hissetmesi.
+kendi parfümünü idareli kullanırken benimkini sinek ilacı gibi hunharca sıkması.
+kahvaltıdan erken kalktığım an çayını fondpleyip bir bardak daha istemesi.
+halı saha maçlarımı izlemeye hep takım elbiseyle gelmesi.
+whatsapp'dan sürekli saçma sapan linkler göndermesi.
+kendi instagram hesabının profilinde benim resmim olması.hayır küçük de değilim 24 olduk.belli ki pis işler peşinde.
+facebookta bir şey paylaşınca dondurulmuş hesabımı açtırıp beğenmek zorunda bırakması.