ulan o değilde biz burada espirisine yazıyoruz ana bacı sövüyorsunuz porçay bunu neredeyse her videoda espirisini yapıyor ama buradan bir allahın kulu ona negatif yorum yapmıyor peki neden ? çünkü sizler duyar kasan orospu çocuklarısınız. evet
zevke göre değişir.
Kim açmış bu başlığı ya? Nasıl izin verebiliyorsunuz böyle bir şeye.
baba sütü alır.
ilk 6 ayda anne sütü tercih edilmelidir.
çevirisi merak edilendir.''the milk of father'' olabilir.
Kupa şeklinde olan bardaktır.
sonra türkiye neden gelişmiyor...
Piç nedir.
Piç kime denir.
insan soysuzlaşmasının foseptik çukuru olarak: piç' lik.

Not: ey ebeveynler her sıçtınızı belemeyin.
Sizin bu hayatta yaşama sebebinizi skeyim.
Bir gerçektir. Yüz ve el kremlerinde sperm kullanılır.

Aynı zamanda vitamindir.

Edit: bilmediğim bir şey var galiba. Yanlış bir şey yazmadım.
(bkz: piç piç baban kim)

Bu başlığa açanlara söylemek istediğim.
başlığı her kim açtıysa allah belasını versin.
Babaya sakso çekme sebebidir.
bilinen gerçektir.
Yürek parçalayan vahim olay.
yasaklansın şu başlık (en azından entry girilemesin). gördükçe delirtiyor insanı.
Harf değiştirerek gündeme getirilen, yürek sarsan olay. Bu konuda ne kadar hassas olduğumu anlatmama gerek yok sanırım. Yeter uplamayın şu başlığı.
Acı bir olay.
iki adet troll nedir bilmez, iflah olmaz orul orul orospu çocuğunun sürekli uplamasıyla sinirlendiren, mide bulandıran başlık. Moderasyon bir şey yap artık aq.
(bkz: trollük ile orospu çocukluğu arasındaki ince çizgi)
Lan hain şerefsiz köpekler allah belanızı versin inşa"allah" ölür ve hz mehdi tarafından bıçaklanırsınız amin.
ilk duyduğumdan beri kafamda soru işaretleri oluşturmuş söz.
yani böyle bir şey gerçekten yaşamış ise büyük travma, onda hem fikiriz. ancak spremin tadı acı mı oluyor? yani öyle değil diye biliyorum. bu da biraz haberin inandırıcılığını kaybettiriyor. (umarım yalan haberdir tabii)

not: spremin tadını bilmiyorum. ama acı olacağını da düşünmüyorum.
acı bir olay, acı bir söz.
Hayal gücü böyle boktan şeylere çalışan bir troll tarafından üretilmiş yalan. Buna inanan gerçekten salaktır.