bugün

http://gundem.milliyet.co....2012/1494001/default.htm

zaman zaman 3. sayfadan verilen haberlerdir.

ve hep düşündürür, dünyada her cinsten insan var ve her türlü iğrençliği yapıyorlar.

ama nasıl bir pislik kendi kızına göz koymayı aklına getirir bunu kafasında kolayca hiçbir vicdan azabı belirtisi göstermeden fiiliyata geçirmeye karar verebilir, sonra da ben insanım diyerek ortalıkta dolaşabilir.

gerçekten cahiliye devrinin kız çocuklarını diri diri toprağa gömen arapları çok çok daha muteber geliyor insanın gözüne.
(bkz: baba tacizine uğrayan çocuğun babasını öldürmesi)
alnının ortasından öpülesi kızdır.
Baba değil pezevenktir,pisliktir,şerefsizdir.
Kendi kızı hakkında böyle bir şey düşünmek bile korkunçken bunu gerçekleştirmek...
ölüm o adam için bir kurtuluştur aslında. Ne yazık ki günümüz de gündeme gelmeyen nice örnekler var bunun gibi. insanlık değil bu !
çocuğun artık canına tak ettiğinin göstergesidir. artık neler yaptıysa kıza orospu çocuğu. ölenin arkasından küfür edilmez ama gerçekten taciz ettiyse öz kızını, az bile bu söylenenler.
bazı malların "ohh babasını geberterek iyi yapmış" diyerek takdir ettiği kızın işlediği cinayet. ölen ölmüş kendisini savunma hakkı yok, taciz iddiasının doğru olup olmadığı belli değil ama bu mallar çıkmışlar kıza destek veriyorlar. ya kızın söyledikleri gerçek değilse, o adam ahirette yakanıza yapışmaz mı?
aga ben kıza hiç suç bulmuyorum olayıdır. ne yapsaydı. allah başa vermesin siz ne yapardınız. rabbim o küçük kızın bundan sonraki kaderini güzel eylesin.
(bkz: deccal)
taciz iddasının söylendiği gibi yalan olabileceği mevzu.
daha önce sevgilisi ile buluşmasına izin vermeyen babasından kurtulmak için babasına tecavüz suçlaması yönelten insanlık yoksunu kızlar vuku bulmuştur.

babasını tekvandocu sevgilisine öldürten de çıkmıştır.

kısacası sazanlamasına atlamamak lazım. polise gitseydin öldürmek yerine?

hayır işin içinde "12-25 yaş arası kız..." lafını duyunca kafadan "masum" genellemesini koyuyorsunuz ya orada asıl sorun. kızlar da erkekler kadar pislik yapabilen , adam kayırabilen , adam öldürtebilen , türlü türlü hainlikler yapabilen insanlardır.
ama bu yaş aralığını koyunca aklınıza herhalde direk lise ya da üniversite aşkınız falan geliyor. sıkıntı orada , çocukluğunuzda.
olay konya'da geçtiğinden, yalnızca olayın kendisiyle ilgili yorum yapılmış ve olayın geçtiği yerin halkına bok atılmaya yeltenilmemiştir.
ama olay "başka" bir ilimizde geçseydi buralar yıkılırdı; o başka.
toplumun ahlak seviyesini gösterir.
(bkz: türkiyenin %99unun sözde müslüman olması)
işte cehennemi bu yüzden seviyorum bu adam gibilerini cehennem paklar.
taciz eden pezevengin hala baba olarak anılması kadar iğreçtir.
öldürmenin bile yetmediği bir olgudur kalan yaralı kurbandır .
bi de o kızın kasten adam öldürmekten ceza alacağını bilmek çok acı.
eğer kız doğru söylüyorsa, cezası hafiflemesi adına yalan söylemiyorsa tebrik etmek gerekir.
babasının kızı olmayan kızdır evvela. zira insanın kendi evladına nefsi kabarmaz. muhtemelen üveydir veya kız başkasındandır. bunu da bilmiyordur maktul. her neyse adalet yerini bulmuştur muhtemelen.
eğer taciz varsa haklıdır. yoksa senin buradan oturup bravo demen yanlış olur. ki yine de ne olursa olsun bir insanı öldürmek takdir edilecek veya bravo deyip alkış tutulacak bir olay değil.
bir aile dramı. hayatını mahvedecek bir eylemde bulunmuş, belkide zaten mahvolmuştu.. eğer taciz iddiası doğruysa ceza indirimi umulur ama benzeri bir mahkeme sürecine şahit oldum aynı yaşlardaki bir kız için 15 yıl civarı ceza verdiler.
Haktır.az bile yapmıştır.
güncel Önemli Başlıklar