bugün

Şu son günler hissettiğim. Ama yaş geçmiş, sanki sütle muz yemiş de mideyi bozmuş gibi bi ağrı.
sen git motoru boz sonra aşık oldum karnıma anlamsız bir ağrı girdi de. yediklerine biraz dikkat etsen bi bok olmayacak aslında.
gazdır o aşık olsan duramazsın.
Kımıldayan kelebekler onlar, biz ağrı sanıyoruz..
(bkz: kramp)
kelebeklerin öldüğü an. Miğdede reflüye kadar gider. Karninizda ise daha sıkıntı..
hiç aşık olmadığım anlamamı sağlayan başlıktır.
çokoştur, ama kaşarlanmış akıllar bunu anlamazlar.
insanin mide bolgesini alt ust edip tum vucudu titreten yogun duygu bilmemnesi.

masturbasyondan sonraki en iyi duygulardan biridir.
aşık olduğunda değil, aşık olduğun kişi görünce hissettiğin ağrıdır. anlamsız da değildir. sebebi ise stres hormonlarının midedeki kasları belli şiddette ve aralıklarla kasmasıdır. * * *
ayrılıga alışmak için sarfedilen sancının yaninda lafı edilmeyecek olgudur.
boktur o.
müdür çağırınca da oluyor aynısı.
işte o ağrının kıymetini bilin. Hiçbir ağrı onun kadar tatlı olamaz.
(bkz: sıç geçer).
anlamsız bir o kadar da hoş olandır. Hayattaki en güzel ağrıdır. Bununla orantılı olarak en kötüsüde aşk bitince hissedilecek olandır. Fakat o güzel ağrıyı hissetmeye değer yine de.
iğrenc ustu berbat bir ağridir. Her gördugunuzde gelir falan.
Şimdi ayvayı yedin oğlum ağrısıdır.
Kelebekle lan o. Ve onu ne zaman görsem aynı şey oluyor. Kelebekler vadisi var sanki içimde.
vay be aşk neymiş.
en son 5 yıl önce yaşadığım ağrıdır. ilk ve tek olacak sanırım.
ayrılırken de aynı ağrı olacak merak etme.
Çok salak bir durumdur. Aşktan değil heyecandandır. içinin içine sığamaması durumudur.
boku yediğinin kanıtıdır. bi de heyecan kekeleme mallık varsa git öl.
Şahsımma munhasır ben bir kere yaşadım bu yaşıma dek o anlamsız siziyi... Ağrı demek doğru olmaz, ağrı can acitir çünkü gereksizdir tatsiz ve de keyifsizlik verir insana... sızı öyle degildir oysa inceden inceye guzel bir yemekte agiza gelen aci baharat gibi hem yakmasın istersiniz hem de o tatdir yemeğe lezzet veren istersiniz. Aşk ilktir tektir dolayisiyla insan bir kez Hisseder o siziyi midesinde. Digerleri ilki gibi degildir. Tıpkı cok severek yenilen yemegin ilk yapilisinda ki zevki vermedigi gibi.
Onu her gördüğünüzde karnınıza giren hoş ama şişkinlik veren hissiyat. Bu haldeyseniz zaten o ağrıyı yine aşk acısı geçirir sadece. Çok daha kötü bir şekilde...