bugün

sabah görünen kizin fiziginden, durusuna kadar asik olduktan sonra, aksam yatmadan önce hayallere bürünerek uyuyup, sabah kalktiginda elini yüzünü yikadiktan sonra hayal kirikligina ugrayarak "ya trans ise?" diye kendi kendisine sormasi durumudur.

uyarili edit: polonez yada leh demekmis, ben gibi bir kültürsüzlük edip polon demeyin lan ayar yersiniz!
fındık kadar beynimle 2-3 dakika bakıp, polonun ne olduğunu anlamadığım için kesinlikle transtır dediğim olay. eğer bir kız polon değilse transtır. böyledir, yeni uydurdum. ayrıca (bkz: leh)
(bkz: polon ne lan) tamam peki o zaman;
(bkz: trans ne lan)
kavrama ilk bakıldığında, güzelim hayalin canavara dönüşmesi ya da kızın cinnet getirerek çıldırması gibi görünse de, aşık olunan kız kendisine yapılan abukluklar sonucu çıldırmıştır.
(bkz: polon kızları)
(bkz: ital erkekleri)
(bkz: frans öpücüğü)
(bkz: meksik sosu)
(bkz: ingil anahtarı)
(bkz: dostum polon demişsin ama bal gibi leh bu)

bi de;
(bkz: başlık nick uyumu)**
(bkz: ben anlamıyor sen ne diyor)

trans derken, transeksüel ise gerçekten travmaya sebep olabilecek bir felakettir.
bu sekilde düsünmek utanc verici bir durumdur, kendisi trans felan degildir, bas baya disli disine harika bir disidir.

onunla gelecegi düsünmek büyük bir haz veriyor olmasini düsünmek yerine böyle sacma sapan düsünen kisinin bir köseye cekilip, kafasina kese kagidi gecirip bir kac saat boyunca düsünmesi gerekir.
ingilizce polonyalı birisine polish demek gibi birşey galiba polon. Ayrıca trans değillerdir yoksa çok ayıp ederler.
2 girls 1 cup videosunu izlemek kadar iğrenç bir hissiyattır.
(bkz: allah korusun)