bugün

onca çaba, onca emek boşa çıkar. tüm hayaller kararır. boşmuş her şey boşmuş dedirtir. tabi tüm bunlar benim değil yakın bir arkadaşımın başından geçer doğal olarak. çok üzüldüm birden onun için.
aşık olunan kızın seni istememesinden daha iyi olan durum.
kıza biraz daha asık olmanızı sağlıyacak durum .
daha kafadan reddetmişse koy g*tüne gitsin mantığı güdülerek bu derin psikolojik baskıdan kurtulmak mümkündür ve pekte kolaydır. fakat belirli bir zaman sonra ciddi birlikteliklerden sonra yapılmış bir hareketse demin bahsettiğim derin psikolojik baskı içinize kaçmıştır fazla kıpraşmayın rahatsız edebilir durumdur.
(bkz: zaten çirkindi yaa)

edit: bkz
- merhaba aysun. ben ali, bu necmi, şu rıza, şu arkamdaki de cemil. biz sana aşığız.
+ istemiyorum sizi yaa! bırakın peşimi.
- peki. hadi arkadaşlar şimdi de leyla'ya gidiyoruz.
(bkz: hepimizi mi)
aşkın feci bir nefrete dönüşüp daha sonra o nefretinde çığ gibi büyüyerek kızı gördükçe aşka dönüşeceği durumdur. * ***
vay haline durumudur.
insan ilk önce derki ben yanlış anlamışım kız biras yakınlık göstermiş ben hemen neye dökmüşüm ne kroyum ne medeniyet yoksunu adamım.Ama daha sonra fazla fazla düşünceler sonunda şu karara varılır kenjük bana kuyruk salladı sonrada beni derbeder ortada bıraktı.Ama iki fikrinde dogru olması muhtemeldir
(bkz: zorla güzellik olmaz)
acı bir durumdur ancak neden olmasın ,herkesin aşkı karşılıklı olsaydı ,aşk acısı denen bir şey olmazdı, yaşanması gereken acılardandır aşk acısı. aşık olunan kız aptaldır veya çirkindir muhtemelen kafaya takmaya değmez ayrıca.
sizi arkadaş olarak seviyordur.
eskiden aşık olunan kadın veya kızın kapısının önünde yatılırdı. şimdi sosyal medyadan istek gönderirsin, aşık olunan karşı cins de kabul etmezse o zaman kafayı koyup yastığa yatarsın, geçip gider.
(bkz: üçüncü şahsın şiiri)
Sevdiğim başka sevenim başka olayı. insanı bir müddet üzer ama vazgeçilmez değildir. Onun için önünüzdeki maçlara bakmanız gerekir.
marifet, sizi isteyecek kıza aşık olmakta.
görsel

bu kız beni görmedi, bana kazak örmedi diye mustafa sandal dansı yapacak kadar sıyırabilirim. bir hanımefendi beni beğenmezse ay yataklara düşerim, başımdan tülbent, bileklerimden kolonya eksik olmaz.

hadi herkes beni sevsin.
canı sağ yolu açık olsun. gelsin yeni sevdalar.
kişisel algılamamak lazım,unutamadığı biri olabilir.