bugün

ekmek arasına konup abanılmalıdır. evet.

tost musun mübarek.
La siz aşık olduktan sonra mı analiz yapıyorsunuz? Değilse kız Nasıl kaşar oluyor siz makbul adamsanız?
eğer bu fark ediş 3 yılın sonunda oluyorsa insanı ağır bir depresyon sürecine sokabilir. kabullenemez insan kolay kolay.
Ay inanmıyorum öyle miymiş.
Gerçekten koyar, inanmak istemezsiniz. Ama buz gibi bir gerçektir ve karşınızda dağ gibi durur. Görmek istemezsiniz, bir kenara atmak istersiniz ama nafile. Kızdan nefret ederken çok seversiniz. Hiçbir türlü olmaz. Çaresizlik, kapı duvar.
"affet tanrım bir kaşara taptım" demenize neden olur.
(bkz: önceden kaşar olmak)
(bkz: present perfect tense) *
Kızdan istediklerini alamayan yazar serzenişidir. Hikayedeki karakteleri tersine çevirip bir daha okuyun!
doğru yolu arıyordur, ararkende hata yapmış olabilir. size geldiğinde doğruyu gösterin olsun bitsin.
hemen hanım efendi bir beyaz peynir bulunup ona aşık olunması gerekir.
gerçekten aşıksanız da içinizi yiyen bir durumdur. aklınıza ilk fırsatta, ilk kavganızda tekrar eski haline dönmesi ihtimali gelip durur.
aşık olunmuşsa içinde bulunduğunuz durum içler acısıdır. bir süre kendinizi kandırırsınız sonunda çareyi kaçmakta bulursunuz. tecrübeyle sabit olduğu için ekliyorum. kaçmayın.
ortada aşka dair hiçbir şey bırakmayan durumdur.

şahsımdan örnek veriyorum: kızda beni bende onu seviyordum ama öğrendim ki kız baya bildiğin yağlı kaşarmış vermediği kalmamış, hayır kızın güzel olması da ayrı koyuyor...neyse kıza açık açık söyledim ben daha hiç bir kızın eline elimi bile sürmedim ama sen neler neler yapmışsın dedim tabi bişey diyemedi benim için ilişki o zaman zaten bitmişti ama bahsettiğimiz şahıs hala mesaj atıyordu tabi attığı mesajlar insanın içini burkuyor ama yapacak bişey yok, dün twitterdan bu gene mesaj atmış güya beni çok özlemiş...ulan özlesen nolur özlemesen nolur ankaralıların bir sözü vardır "zamanında yediğin hurmalar şimdi yavrum tırmalar" diye olay bundan ibaret.
vay amk dedirten durumdur. hemen anlamazsiniz zaten onun oyle biri oldugunu. herseyi apacik gorup durumu anlayincada beyniniz durur. onca zamandir ne hayaller kurdugunuz bu kiz hic beklediginiz gibi biri degildir. kendinizden nefret edersiniz bir sure. nasil bu kadar aptal olabileceginize kizarsiniz. sonunda zamanla unutulur gider. ah su beklemek olmasa...
kaşar olduğunu öğrendikten sonra da kim bilir kaç tost ekmeğinin arasında eridiğini düşündürendir.
baton sucuğa iş çıkarır.
bir kıza kaşar demek ne kadar yakışıksız. yanlış tercihleri yüzünden bir insana kaşar denmemeli. ne bileyim; zeytin, domates, reçel gibi kelimeler daha iyi sanki. sizin yüzünüzden sofrada otururken birisinden kaşarı uzatır mısın diyemiyorum lan. hep sübliminal hep sübliminal.

not: diğerlerine kendim uzanırım.
kıza ulaşamadığında "yollu bu abi" diyen adamın hezeyanlarından biri de olabilir.
kaşar peyniri kadın zanneden erkek kişisinin üzüntü ifadesi. umarım aşk dışında başka bir faaliyeti olmamıştır kaşar peynirle. düşüncesi bile iğrenç.
demek ki kız kendini iyi gizlemiş.
bence kızı öncelikle tebrik etmek gerek sonrasında ağlar mısın, sızlanır mısın onu bilemem.
aşık oluncaya kadar kendini iyi gizlemiş. (lafım uzaktan platonik takılanlara değil.)
ve hatta belki mite, emniyete haber vermek gerek böyle iyi kamufle olan bir arkadaşımız var diye.
Bul karayı, al parayı oyununda kırmızıyı bulmaktır.
aşık olunamamış kişidir zira aşık olunan kötü bir şey çıkamaz.
uzunca zamandır görmeyeli seni
bir başka kadın, bir hoş olmuşsun
kollarıma alıp sarmayalı seni
beyaz peynir gibiydin kaşar olmuşsun.
Ne kötüdür o tahmini zordur. Düşmanımın başına gelmesini istemem.
onu bilmem de kaşar olan kızın aşık çıkması çok eğlenceli oluyor.
kaşar olan kıza aşık olmaktan hallicedir. teori değildir, yaşamış olanlar vardır. ayrılma konuşmalarında kızın "evet, ben orospuyum" demesiyle, gülünse mi ağlansa mı bilinmezdir. ama kız, en azından kendini biliyordur.