bugün

unutulmaya çalışılır;fakat unutulamaz sevilen kişi.
tanımadan aşık olmanın zararıdır.
erkek çıkmasından hallice iyi durum.
ona bi golde ben atayım düşüncesine götürür beni...
(bkz: bu da mı gol değil be hakim bey)
sevginin yerini cinselliğe bırakmasıyla neticelenir.
pek çok erkeği afallatan bir durumdur. zira her erkek erkeğin kaşar olmasına alışkındır.
kaşarsa uzun yaşar bana verdiği sürece sorun yok önemli olan aşkımız değil performansımızdır zaten.
aşağıdaki meşhur dörtlüğü akıllara getiren durum.

bu kız beni aşar,
çünkü o bir kaşar,
delikanlı adam,
manitasız yaşar...
aldatılana kadar her insanın değişebileceğine inanmanızı sağlar.
ha verdi ha verecek diye dört gözle beklenmesine sebep olur. vermesi için geçen süre zarfında yapılan harcamalar ile altetnatiflere yönelmeniz tavsiye edilir.
herkesin susmasından dolayı geç fark edilen gerçek. hiç kimse, onun ne mal olduğunu söylemeye cesaret edemez. kaşar çıkınca, buna kulaklarını tıkamayanlar neyse de, kaşar olduğu ayan beyan belli olan biri hakkında kafayı kuma gömen godoşlara ne demeli? ben duyduysam, o nasıl duymaz?
küçük emrah bile daha şanslı lan benim yanımda denilen anlardan biridir heralde..
sorun sende demektir.
aşık olunan kızın rokfor çıkmasından iyidir, en azından kokmaz.
kız hakkında düşünülen ilişkinin yön değiştirmesine yol açacaktır.
(bkz: kullan at)
ya da
(bkz: fuck buddy)
'adam gibi bi tane kız kalmadı beya' dedirtir.
aşık olmak öyle basit birşey değildir ki ha diyince olsun. öncesinde hareketlerini az biraz incelemek lazım. kaşar kızda her ortamda kendini kolayca belli edebildiğinden yalnızca görmek istediklerini gören erkeklerin başına gelebilir.
boka çıplak elle dalmaktir, bu kızla evlenmek ise ayni elle yemek yemek gibi olsa gerek.

(bkz: büyük yazmak) *
ilk görüşte aşka inanların hüsrana uğramasıdır.
dünyanın tepenize yıkılmasına sebep olan hadise.

lise 1...

bir kıza aşığım ama nasıl böyle. köpekler gibi seviyorum. ulan kızda gösteririm ama elletmem modunda. bi çocukla çıkıyor ama benimlede muhabbeti kesmiyor. her gün okul çıkışında kızı evine bırakıyorum. 5 km yol tepiyorum her gün bu yüzden.

çıktığı çocuk beni dövüyor 3 güne bir. ben vazgeçmiyorum. savaşmaya devam diyorum.

o yıl okul bitti. yaz tatilindeyiz. mahalleden arkadaşlarla çarşıda oturuyoruz. tam o sırada benim kız geçti karşıdan.

arkadaş-la şu anadolu lisesindeki burcu değil mi?
ben-he kanka o.
arkadaş- olm bu kız arkadan veriyo lan. bizim lise komple üstünden geçti.
ben- mesut senin amk. akıllı ol lan.
arkadaş- sebep? naptım olm?
ben- tamam yok lan bişe.
yenilir ki bu, tost yapılıp.
bunu farkeden erkeklerin çoğu aşkı bir kenara bırakır yararlanmaya çalışır ve her geçen gün kaşar soyu artar.
çok acı verir, sen her şeyinle bağlan sonra o kaşar çıksın.
2 adet tost ekmeği ile kaşarlı tost yapılabilir.
yapılabilecek başka birşey yoktur.