bugün

amaçsızca dolaştığım, uyumaya üşendiğim bir kış gecesiydi onu gördüğümde. ne topuğunda, ne renginde, ne de tarzında farklı olmasını dileyebileceğim en küçük detay yoktu. aşık olmuştum. kredi kartımın dolu olduğu ve bir diğer kredi kartımın da borç batağında olduğu bir dönemdi. baktım. uzun uzun izledim onu. kolilerce ve dolaplarca ayakkabımı ve onlara annemin verdiği tepkileri hatırlattım kendime. her açıdan inceleyip hayranlıkla içinde kendimi hayal ettiğim ayakkabıdan isteksiz vazgeçtim. o günden sonra nerede kırmızı ayakkabı dense hep aklıma o geldi. nerede onu andıran ayakkabı görsem o olmasa da belki bu da güzeldir, diye inceledim. şimdi dönüp arasam, hangi sitede olduğunu bile hatırlamıyordum.
biraz önce... yine amaçsız sözlükte dolaşıp bir yandan da face falan ne durumda diye zaman öldürürken sağda* bir reklam ilişti gözüme. şu google ın ilgi alanına göre oraya buraya yapıştırıp durduğu reklamlardan. kıymetlimis indirime* girmişti. içim şuan bile heyecanla kaplı. içim titreyerek hemen satışa konduğu siteye üyelik yapıp bir nefeste alıvermişim. bir ödül, bir çiçek kokulu bahar gibidir aşık olunan ayakkabının indirime girmesi eğer evvelce satın alınmamışsa. bir kadının gününü güzelleştirmek, başını yastığa mutlu koymasını sağlamaktır. az mı?
düşündürür.
kadınlar için mükemmel bir şeydir.
(bkz: mango kadar taş dussun kafana)
Geçen günlerde geldi başıma. Yalnız ben aldıktan sonra girdi. Nasıl ciğerim yandı anlatamam.
(bkz: anlayamazsınız)
(bkz: orgazmdan daha zevkli anlar)
yine salça ekmek yedim, salca bitince napıcam acaba diye düşünürken gelen indirimdir.
fazla büyütülen bir olaydır. ayakkabıya aşık olmak nedir ya? saçmalığın daniskasıdır. ayakkabı, yalın ayak gezmemek içindir. alırsın, giyersin, eskiyince de atarsın. sanki komşu köyden kız alıyorsunuz.
spontane bir şekilde ayakkabı almış kişilerce garipsenecek durum.
Ben anlamıyorum kadınların ayakkabı tutkusunu. ihtiyacım varsa alışverişe çıkar alırım ya da öyle gezinirken hoşuma giderse yine alırım. Fakat öyle takip etmek falan ne kadar boş zamanınız var sizin böyle. 150 ayakkabın olunca ne oluyor canım arkadaşım ne değişti hayatında dünyayı mı kurtardın yani?

Millet ayağına giyecek ayakkabı bulamıyor sen mango channel gucci geziyorsun ne için yılda bir kez maksimum 2 saat giymek için hem de günlük hayatında.
Ne diyeyim ben sana.
mutlaka alınması gerektiğine işarettir ki öyle de olur. *
(bkz: Şu derdin güzelliğine bakar mısın)

(bkz: Titreyerek boshaltıyor insanı)

Ehem.

Ayakkabıya da aşık olunabileceğini görmemizi sağlayan indirimdir efenim.
aynalı tahir'in almayacağı ayakkabı. bizim sevdamız satılık değil dostlar.
bir bedava olmasi degildir.
güncel Önemli Başlıklar